Wakacje 2017 Szczegóły

Kurs języka niemieckiego w Tarnowie

Wer bist du? Woher kommst du? Alles in Ordnung? Chciałbyś zrozumieć i móc odpowiedzieć na te pytania? Jest na to sposób: zacznij uczyć się języka niemieckiego w Profi-Lingua! Wybierając naszą szkołę, wybierasz umiejętność płynnej komunikacji i prostą drogę do zdobycia certyfikatu!

Chcesz sprawdzić poziom znajomości języka? Wypełnij BEZPŁATNY TEST
Jesteś początkujący? Uzupełnij FORMULARZ

4 powody, dla których warto uczyć się niemieckiego w Profi-Lingua

Skoro przeglądasz tę stronę, wiesz już, że warto uczyć się j.niemieckiego. Czas, żebyś poznał powody, dla których warto wybrać kurs językowy w Profi-Lingua w Tarnowie:

  • w naszej szkole uczysz się w dogodnych dla Ciebie terminach. Prowadzimy kursy j.niemieckiego na wielu poziomach zaawansowania, odbywają się one o różnych porach dnia. Oznacza to, że nie będziesz musiał rezygnować z innych zajęć i z powodzeniem znajdziesz czas na udział w lekcjach.
     
  • w naszej ofercie mamy różne rodzaje kursów z j.niemieckiego – możesz uczyć się w grupie, przyswajać wiedzę podczas zajęć face-to-face, przygotować się z nami do egzaminów maturalnych czy językowych. Staramy się nieustannie dopasowywać do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku. Ułatwia nam to fakt, że jesteśmy ogólopolską i renomowaną szkołą językową. 
  • niewątpliwą zaletą Twojego kursu są pakiety bezpłatnych zajęć dodatkowych. Jako jedyna szkoła w Tarnowie, proponujemy Ci również uczestnictwo w zajęciach z Drugiego Języka Gratis. Zapisując się na kurs j.niemieckiego, możesz zatem dodatkowo uczestniczyć w lekcjach z innego języka obcego na poziomie początkującym
     
  • wysoka jakość i atrakcyjna cena. Ucząc się języka niemieckiego w Profi-Lingua, nie musisz bać się o swoją kieszeń. Zaproponujemy Ci kursy w zróżnicowanych cenach, ponadto dla studentów i osób kontynuujących naukę j.niemieckiego w naszej szkole przewidzieliśmy rabaty 

Kursy j.niemieckiego w grupach

Przyszła pora na poznanie szczegółów, dotyczących Twojego kursu. Chcąc uczyć się w grupach, możesz wybrać spośród dwóch rodzajów zajęć:

  • STANDARDOWE KURSY j.NIEMIECKIEGO- czyli takie, które obejmują poziomy zaawansowania od A1 do B1/B2. W ramach kursu otrzymujesz do 152 lekcji 45 min w roku. Dla każdego Kursanta przygotowaliśmy bogaty pakiet zajęć dodatkowych.
  • EGZAMINACYJNE KURSY j.NIEMIECKIEGO- podczas kursu przygotujesz się do zdawania do zdawania egzaminów w  Instytucie Goethego oraz TELC (The European Language Certificates). Ćwiczysz zagadnienia gramatyczne, zapoznajesz się ze strukturą i wymaganiami w odniesieniu do egzaminów z j.niemieckiego. Po roku nauki na poziomie egzminacyjnym zdasz bez stresu! W nagrodę otrzymasz profesjonalny certyfikat znajomości j.niemieckiego.  

Nasi lektorzy - j. niemiecki

W naszej szkole j.niemieckiego uczą lektorzy posiadający odpowiednie przygotowanie metodyczne. Jest to priorytet dla naszych Kursantów, a więc też dla nas. Oprócz kryteriów kwalifikacyjnych, jakie spełnić musi nasza kadra, staramy się by były to osoby pełne pasji i zaangażowania. Spotkać u nas można miłośników sztuki kultury niemieckiej, nauczycieli z powołania. Stawiamy na ludzi, którzy z nauczania czerpią radość, którą z powodzeniem zarażają naszych Słuchaczy. Chcesz wiedzieć więcej? POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

Odwiedzając tę stronę, zrobiłeś pierwszy krok w kierunku rozpoczęcia skutecznej nauki j.niemieckiego. Pora na następny.  
Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem