Wakacje 2017 Szczegóły

Indywidualny kurs rosyjskiego w Tarnowie

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani połączeniem komfortu, elastyczności, efektywności oraz profesjonalizmu, zapraszamy Was serdecznie do udziału w indywidualnym kursie j. rosyjskiego. Nasze zajęcia face to face to świetna propozycja dla wszystkich osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych.

Z rosyjskim „twarzą w twarz” – dlaczego warto?

  • kurs składa się z zajęć face to face – w spotkaniach z lektorem nie biorą udziału osoby trzecie
  • cała uwaga nauczyciela poświęcona zostaje jednemu uczniowi
  • tematykę oraz harmonogram dopasowujemy do oczekiwań Słuchacza
  • tempo nauczania zależy od Państwa poziomu zaawansowania oraz predyspozycji językowych
  • na terenie Tarnowa gwarantujemy dojazd lektora w cenie kursu

Rosyjski indywidualnie – czego uczymy

Program nauczania w przypadku kursów indywidualnych jest dostosowany do potrzeb, preferencji oraz zainteresowań konkretnego Słuchacza. U nas otrzymują Państwo prawo wyboru zagadnień, które zostaną omówione w trakcie lekcji.

Jesteśmy elastyczni w kwestiach związanych z tematyką zajęć. Wprowadzamy na życzenie Klienta słownictwo specjalistyczne.

Oferujemy przygotowania do komunikacji w j. rosyjskim zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych. Obok kursów ogólnych i specjalistycznych prowadzimy także kursy konwersacyjne. Z naszą pomocą przełamanie bariery językowej staje się banalnie proste!

Indywidualny kurs w Profi-Lingua – kiedy uczymy

Harmonogram zajęć z j. rosyjskiego dostosujemy do Państwa obowiązków prywatnych i zawodowych. U nas Kursant może wybrać dogodne dla siebie terminy spotkań z lektorem. Pozostawiamy w Państwa rękach także decyzję dotyczące intensywności oraz długości kursu.

Gdzie odbywają się zajęcia face to face

W przypadku kursów indywidualnych lekcje organizujemy zarówno w domach prywatnych, jak w siedzibach firm bądź bezpośrednio w naszych salach dydaktycznych przy ul. Rybnej 5 w Tarnowie.

Indywidualny kurs j. rosyjskiego w Profi-Lingua to najbardziej profesjonalne korepetycje w mieście!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem