Wakacje 2017 Szczegóły

Kurs języka rosyjskiego w Tarnowie

Większość Polaków decyduje się na naukę języków zachodnich. Tymczasem znajomość j. rosyjskiego jest także mile widziana na rynku pracy... Chciałbyś zwiększyć swoje szansę na zdobycie wymarzonej posady i równocześnie wyróżnić się w tłumie? Wybierz kurs w Profi-Lingua i ciesz się błyskawicznymi efektami!

Zacznij mówić po rosyjsku

W Profi-Lingua organizujemy kursy j. rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w małych, komfortowych grupach. W trakcie lekcji lektor pomaga Kursantom rozwijać podstawowe sprawności językowe: mówienie, czytanie, rozumienie ze słuchu oraz pisanie. Największy nacisk kładziemy zatem na umiejętności praktyczne, a szczególnie na konwersację. Uczymy także formułowania opinii oraz przedstawiania argumentów w j. rosyjskim. Przygotowujemy uczestników do komunikacji w sytuacjach prywatnych i sytuacjach zawodowych.

Pakiet Kursanta w Tarnowie

  • do 76 lekcji 45-minutowych j. rosyjskiego w semestrze (w tym 20 zajęć z konwersacji)
  • warsztaty językowe (gramatyczne, fonetyczne i In.)
  • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki
  • dostęp do e-Akademii i e-sekretariatu
  • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym dla osób zainteresowanych
  • zajęcia z innego j. obcego na poziomie dla początkujących GRATIS!

TELC z j. rosyjskiego? Z nami zdasz!

Chciałbyś zdobyć certyfikat, który będzie stanowił potwierdzenie Twojej znajomości j. rosyjskiego? Zapisz się na kurs egzaminacyjny w Profi-Lingua!

W naszej szkole przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates) z j. rosyjskiego. Podczas zajęć pracujemy na autentycznych materiałach z poprzednich lat. Zapoznajemy Kursantów ze strukturą, wymogami oraz rodzajami pytań, które pojawiają się w ramach części ustnej oraz części pisemnej egzaminu.

Jak zapisać się na kurs j. rosyjskiego w Tarnowie?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą kursu j. rosyjskiego? Wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy Ci przydział do grupy zaawansowania bądź termin rozmowy z lektorem, który ostatecznie zweryfikuje Twój poziom znajomości j. rosyjskiego.

Do zobaczenia na ul. Rybnej 5 w Tarnowie! Czekamy tam na Ciebie!

Postaw na wysoką jakość, błyskawiczne efekty i przyjazną atmosferę!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem