Wakacje 2017 Szczegóły

Indywidualny kurs włoskiego w Tarnowie

Indywidualny kurs j. włoskiego w Profi-Lingua w Tarnowie to propozycja, którą kierujemy do wszystkich osób zapracowanych i wymagających. Naszym Słuchaczom zapewniamy bowiem wpływ na harmonogram, wpływ na lokalizację zajęć, wpływ na tematykę... Tylko u nas mogą Państwo uczyć się włoskiego na swoich własnych zasadach!

Jak wygląda indywidualny kurs j. włoskiego?

Wszyscy uczestnicy indywidualnych kursów j. włoskiego w Profi-Lingua w Tarnowie mogą liczyć na spersonalizowane programy nauczania. W trakcie ich przygotowywania bierzemy pod uwagę szereg czynników m.in. wiek, potrzeby językowe, preferencje oraz poziom zaawansowania Słuchacza. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące tematyki kursu. Wprowadzimy na Państwa życzenie słownictwo specjalistyczne. Wybór zajęć indywidualnych w naszej szkole jest równoznaczny z możliwością wyboru zagadnień z zakresu j. włoskiego.

Face to face z językiem włoskim

Indywidualny kurs j. włoskiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face. W spotkaniach z lektorem uczestniczy zatem tylko jeden uczeń. Kameralna atmosfera sprzyja przełamywaniu bariery językowej. Ponadto nauczyciel może dostosować tempo omawiania i wprowadzania nowych zagadnień do umiejętności Słuchacza. Istnieje także możliwość modyfikacji programu kształcenia w trakcie trwania kursu. 

Język włoski w Profi-Lingua – kiedy? Gdzie?

O terminach, częstotliwości oraz liczbie lekcji decyduje w dużej mierze Słuchacz. Ze swojej strony możemy zatem Państwu zapewnić elastyczność odnośnie harmonogramu zajęć (w tym długości i intensywności całego kursu).

Zajęcia indywidualne organizujemy zazwyczaj w domu Kursanta bądź w siedzibie jego firmy. Spotkania ucznia z lektorem mogą odbywać się także w placówce Profi-Lingua w Tarnowie.

Uwaga: Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora na terenie miasta.

W Profi-Lingua mogą Państwo rozpocząć indywidualną przygodę z j. włoskim w każdej chwili!

Prowadzimy rekrutację  ciągłą – zapraszamy na profesjonalne korepetycje przez cały rok!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem