Wakacje 2017 Szczegóły

Kurs języka włoskiego w Tarnowie

Ciao! Chciałbyś rozpocząć bądź kontynuować naukę j. włoskiego? Czekamy na Ciebie w Profi-Lingua. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane! U nas wszyscy mogą liczyć na zajęcia ze sprawdzonymi lektorami, bezpłatne lekcje dodatkowe, atrakcyjną cenę i satysfakcjonujące efekty!

Wybierając kurs j. włoskiego w Profi-Lingua w Tarnowie, wybierasz ...

  1. Rozwój wszystkich podstawowych sprawności językowych – nauczymy Cię pisać, mówić i czytać!
  2. Naukę żywego języka – w trakcie lekcji zapoznamy Cię z autentycznymi materiałami prasowymi, telewizyjnymi oraz filmowymi.
  3. Przełamanie bariery komunikacyjnej – w naszej szkole stawiamy na umiejętność płynnej konwersacji.
  4. Szeroki wachlarz terminów zajęć – osobom zapracowanym gwarantujemy lekcje w soboty.
  5. Sprawdzoną kadrę lektorską – zatrudniamy wyłącznie nauczycieli z wykształceniem lingwistycznym.

76 lekcji w semestrze to nie wszystko!

Kurs j. włoskiego w Profi-Lingua składa się z aż 76 lekcji 45-minutowych w semestrze (56 lekcji obowiązkowych + 20 lekcji dodatkowych konwersacji). Ponadto wszyscy Słuchacze mogą uczestniczyć bezpłatnie w warsztatach gramatycznych i fonetycznych. Oferujemy także w cenie kursu indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym. Zapisując się na zajęcia z j. włoskiego w naszej szkole, otrzymasz również dostęp do biblioteki i mediateki, dostęp do platformy e-Akademia oraz do e-sekretariatu.

Zajęcia nie tylko z j. włoskiego!

Zapisując się na kurs j. włoskiego w Profi-Lingua, możesz uczęszczać na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. O szczegóły oferty zapytaj w naszym sekretariacie.

Kurs egzaminacyjny

W Profi-Lingua w Tarnowie organizujemy specjalne kursy dla wszystkich osób, które zainteresowane są zdawaniem egzaminu Certifikato d'Italiano bądź egzaminu TELC z j. włoskiego. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym i kompleksowym przygotowaniu, zapraszamy!

W trakcie zajęć zapoznamy Cię ze wszystkimi typami pytań i zadań, które pojawiają się podczas wymienionych egzaminów. Zorganizujemy również dla Ciebie egzamin próbny oraz dodatkowe zajęcia TELC Club.

Jak się zapisać na kurs j. włoskiego?

Jesteś początkujący? Wypełnij FORMULARZ. 

Uczyłeś się już wcześniej j. włoskiego? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Formularz i test mają charakter niezobowiązujący, ale ich uzupełnienie to dla nas sygnał, że jesteś zainteresowany ofertą Profi-Lingua w Tarnowie. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy grupę zaawansowania adekwatną do Twojego poziomu znajomości j. włoskiego.

Do zobaczenia wkrótce! A presto! Czekamy na Ciebie przy ul. Rybnej 5 w Tarnowie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem