Aktualności Szczegóły

Kurs angielskiego dla firm w Warszawie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dział kursów indywidualnych i firmowych

​Osoby kontaktowe:

Szkoła Języków Obcych „Profi-Lingua” Sp. z o.o.     Ilona Wylizińska
al. Niepodległości 177 (stacja metra Pole Mokotowskie) tel. kom. +48 500 184 880,
02-555 Warszawa  e-mail: iwylizinska@profi-lingua.pl
tel. +48 22 628 72 97  
fax +48 22 628 72 97,  Ewa Domańska
e-mail: firmy@profi-lingua.pl      tel. kom. +48 531 690 186,
   e-mail: edomanska@profi-lingua.pl
   
  Tomasz Chrześcijański
  tel. kom. +48 535 533 515,
  e-mail: tchrzescijanski@profi-lingua.pl
 

W dzisiejszych czasach, niemal wszyscy posiadamy w CV zapis informujący o naszej dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Rzeczywistość czasem wygląda jednak nieco inaczej. Zdarza się bowiem, że pracownicy mają problem ze swobodną komunikacją w języku angielskim. Może odbijać się to na realizacji przez nich codziennych obowiązków zawodowych. Dłużej się nie zastanawiaj- już dziś zainwestuj w szkolenia i rozwój swoich pracowników! 

Kursy dla firm w Profi-Lingua

Kursy językowe dla firm przeprowadzamy już od ponad 24 lat. Przez ten czas, udało nam się nawiązać współpracę i przeszkolić tysiące klientów korporacyjnych. Ofertę kursu języka angielskiego dla firm kierujemy przede wszystkim do tych pracodawców, którzy są gotowi zainwestować w szkolenie swoich pracowników i chcą pomóc im podnieść ich kwalifikacje zawodowe. 

Kursy języka angielskiego dla firm w Profi-Lingua cechuje indywidualne podejście. Po nawiązaniu kontaktu z Klientem, przygotowujemy specjalnie opracowany dla niego program nauczania, który uwzględnia specyfikę przedsiębiorstwa i potrzeby językowe pracowników. Podczas zajęć, nasi lektorzy wprowadzają niezbędne pojęcia z języka biznesowego oraz słownictwo branżowe. Decyzję w kwestii liczby lekcji, terminów zajęć oraz ich częstotliwości - pozostawiamy zawsze w rękach Klienta. Harmonogram kursu dostosowujemy do jego oczekiwań. 

Kursy języka angielskiego dla firm w Warszawie

Do udziału w kursie języka angielskiego przygotowywanym przez Profi-Lingua może zgłosić się każda firma (instytucja Państwowa). Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzamy audyt językowy, który umożliwia podział uczestników kursu na grupy ze względu na poziom zaawansowania. Audyt może przyjąć formę zwykłej ankiety bądź testu. 

Zajęcia z lektorem czy native speakerem?

Kursy dla firm w Warszawie mogą być prowadzone – zależnie od życzenia Klienta –  przez lektora języka angielskiego lub przez native speakera. 
Zajęcia z języka angielskiego mogą odbywać się w jednej z naszych filii w Warszawie bądź bezpośrednio w firmie, która zdecyduje się skorzystać z naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem