Aktualności Szczegóły

Indywidualny kurs angielskiego w Warszawie

Dobra znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach niemal koniecznością. Jest niezbędna, aby sprawnie funkcjonować na rynku pracy. Dla osób zabieganych i borykających się z permanentnym brakiem czasu, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Ofertę, dzięki której wymówka „nie mam kiedy się uczyć języka angielskiego” znika ze słownika.

Korepetycje czy kurs indywidualny?

Kurs indywidualny w Profi-Lingua jest naszą odpowiedzią na gąszcz ofert korepetycji języka angielskiego w Warszawie. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że często ogłoszenia te są zamieszczane przez osoby niekompetentne i nieprzygotowane do pracy pedagogicznej.

Wybierając kurs indywidualny w naszej szkole, Kursant nie traci czasu na poszukiwania profesjonalnego lektora bądź native speaker'a. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, a nasi nauczyciele posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Korepetycje z nami, to korepetycje z języka angielskiego na najwyższym poziomie. W Profi-Lingua w Warszawie, Kursant może wybrać kurs indywidualny języka angielskiego z lektorem bądź też z native speakerem.

Podsumowując, zajęcia indywidualne z j. angielskiego, są najbardziej spersonalizowaną formą nauczania. To kursy „szyte na miarę”, w pełni dopasowane do Państwa potrzeb. W związku z tym są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają określone cele i potrzeby językowe lub chcą pracować w sprecyzowanym wymiarze godzinowym. 

Zalety kursu indywidualnego w Warszawie

1) Kursant samodzielnie planuje dogodne terminy nauki j. angielskiego. Ustalamy wspólnie plan zajeć, który będzie w pełni uwzględniał Państwa dyspozycyjność

2) Szkoła Profi-Lingua posiada w Warszawie obecnie sześć filii, dzięki czemu Słuchacz nie musi przejeżdżać całego miasta, aby zdążyć do nas na zajęcia. Jeśli żadna z nich nie spełnia oczekiwań klienta pod kątem lokalizacji, może on wybrać dogodne dla siebie miejsce nauki języka angielskiego.

3) Kursy indywidualne to kursy face to face. Lektor języka angielskiego / native speaker poświęca Kursantowi 100% swojej uwagi, co skutkuje szybszym wyeliminowaniem błędów językowych, a co za tym idzie realnymi i szybkimi postępami w nauce 

4) Indywidualne podejście. W trakcie ustalania programu nauczania, lektor / native speaker uwzględnia nie tylko poziom znajomości języka angielskiego Słuchacza, ale również jego potrzeby i zainteresowania. Czyni to zajęcia bardziej interesującymi i przekłada się na większe zaangażowanie Kursantów w naukę języka angielskiego

Chcesz osiągnąć szybkie efekty w nauce angielskiego? Zapraszamy do Profi-Lingua.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem