Aktualności Szczegóły

Intensywny kurs angielskiego w Warszawie

Intensywny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua w Warszawie przeznaczony jest dla wszystkich osób, którym zależy na szybkich postępach w krótkim czasie. Biorąc udział w zajęciach, które oferujemy, w jeden semestr przyswoisz materiał przerabiany tradycyjnie przez cały rok! Chcesz awansować do grupy na wyższym poziomie zaawansowania? Zapraszamy!

Zapisz się: wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty!

Jak wygląda kurs intensywny?

Intensywny kurs języka angielskiego w Warszawie trwa od października do marca. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu. Możesz wybrać konfigurację, która bardziej Ci odpowiada:

 • 2x2 lekcje (pn/śr) + 1x3 lekcje (piątek)
 • 2x2 lekcje (wt/czw) + 1x3 lekcje (piątek)

W trakcie kursu będziesz aktywnie rozwijał wszystkie podstawowe sprawności językowe. W naszej szkole posługujemy się metodą komunikatywną, zatem największy nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne. Czujesz skrępowanie podczas rozmowy w j. angielskim? W Profi-Lingua pomożemy Ci przełamać barierę komunikacyjną, a konwersacja nie będzie Ci dłużej sprawiała żadnego problemu. Zaczniesz płynnie mówić!

Podczas lekcji będziesz poznawał także zasady gramatyczne oraz nowe słownictwo. Ekspresowe tempo i widoczne podstępy pozwolą Ci utrzymać motywację na wysokim poziomie przez cały okres trwania kursu. Twoje zajęcia będą prowadzić lektorzy oraz native speakerzy, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Możemy Cię zapewnić: na naszych lekcjach nie będziesz się nudził!

Twój Pakiet Kursanta

 • aż do 120 lekcji 45-minutowych w semestrze (90 godzin dydaktycznych + 30 nieobowiązkowych warsztatów lingwistycznych)
 • dostęp do biblioteki i mediateki językowej w naszych placówkach
 • login do platformy e-Akademia – możliwość kontynuowania nauki j. angielskiego przez internet
 • indywidualne konsultacji z lektorem prowadzącym kurs
 • zajęcia z drugiego języka na poziomie początkowym gratis! (o szczegóły promocji zapytaj w sekretariacie)

Dlaczego warto wybrać j. angielski w Profi-Lingua?

Szkoła Profi-Lingua od lat niezmiennie cieszy się prestiżem wśród mieszkańców stolicy. Wielokrotnie byliśmy wyróżniani w rankingach szkół językowych – w rankingu Newsweek Polska zajęliśmy 1. miejsce! Wybierając naszą ofertę, decydujesz się zatem na naukę u najlepszych! Nie musisz martwić się o poziom jakości kształcenia ani o efektywność Twojego kursu. Przyznane nam nagrody (m.in. Grand Prix Laur Klienta) oraz Akredytacja Kuratorium Oświaty w Warszawie stanową potwierdzenie naszego profesjonalizmu oraz zaufania, jakim się cieszymy.

Angielski intensywnie – organizacja kursu

 1. Intensywny kurs j. angielskiego prowadzimy we wszystkich placówkach Profi-Lingua na terenie Warszawy.
 2. Gwarantujemy szeroki wachlarz terminów, dlatego z naszej oferty mogą skorzystać bez problemu osoby pracujące.
 3. Zapewniamyy możliwość zajęć z native speakerami (na wyższych poziomach).
 4. Wszystkie lekcje odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych – nie wynajmujemy sal od innych szkół!
 5. Jeden poziom zaawansowania = 1 semestr nauki w naszej szkole.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Czekamy na Ciebie! Odwiedź jedną ze stołecznych filii Profi-Lingua i dowiedz się więcej!

Do zobaczenia! See You!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem