Aktualności Szczegóły

Maturalny kurs angielskiego w Warszawie

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Myśl o maturze z języka angielskiego wywołuje u Ciebie palpitację serca? Nie możesz spać w nocy? Niepotrzebnie. Maturę da się zdać bez zbędnego stresu, a my Ci w tym chętnie pomożemy. Podstawą sukcesu jest przecież dobre przygotowanie do egzaminu. A właśnie takie oferujemy na naszych kursach maturalnych z języka angielskiego w Profi-Lingua. Z nami zdają wszyscy!

Przygotowanie do matury z języka angielskiego

Kurs maturalny z języka angielskiego w naszej szkole odbywa się od października do kwietnia.  Jego program jest opracowywany przez wykwalifikowanych egzaminatorów, którzy w maju zasilają szeregi komisji maturalnych. 

W Warszawie przygotujemy Cię do zdawania matury podstawowej i matury rozszerzonej z języka angielskiego w obu jej formach: pisemnej i ustnej. W czasie zajęć, kładziemy równy nacisk na wszystkie części egzaminu maturalnego: speaking, reading, writing oraz listening. Z nami poznasz typy zadań i nic, co znajdzie się w arkuszu egzaminacyjnym Cię nie zaskoczy. Podczas zajęć w Profi-Lingua wykorzystujemy bowiem autentyczne materiały egzaminacyjne.

Osoby biorące udział w kursie mają szansę przystąpić do próbnej matury z języka angielskiego, która jest organizowana każdego roku przez naszą szkołę w Warszawie.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Kurs maturalny - język angielski

Łącznie kurs maturalny z języka angielskiego składa się z 76 godzin dydaktycznych 45- minutowych oraz dodatkowych 60 godzin warsztatów lingwistycznych (po 45 minut), w których mogą uczestniczyć wszyscy chętni. Jest więc intensywnie! 

Możesz wybrać najlepszą dla siebie częstotliwość kursu – zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2x45 minut) bądź raz w tygodniu (4x45 minut). W ramach kursu maturalnego z języka angielskiego otrzymujesz dostęp do naszej biblioteki językowej, mediateki oraz akademii językowej (e-learning).

Zajęcia w Profi-Lingua

W Warszawie maturalne kursy języka angielskiego prowadzone są we wszystkich naszych oddziałach. Ich dogodna lokalizacja (większość znajduje się w okolicach stacji metra) sprawi, że dotrzesz do nas szybko i bez problemów. Zapraszamy już dziś. Obiecujemy pomóc w pozbyciu się strachu przed egzaminem maturalnym z języka angielskiego!

UWAGA: Osoby, które zdecydują się na kurs maturalny z. języka angielskiego w Profi-Lingua, mogą skorzystać z naszej oferty „Drugi język gratis!”, która dotyczy kursów językowych na poziomie początkującym. Dłużej się nie wahaj. Wybierz najlepszą ofertę kursu maturalnego w Warszawie.   

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem