Aktualności Szczegóły

Kurs języka angielskiego w Warszawie

Język angielski – angielszczyzna – język Szekspira – jest językiem z grupy zachodniej rodziny języków germańskich i jest obecnie najpopularniejszym językiem obcym na świecie. Zna go około 1,5 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach. Warto być jednym z nich, gdyż angielski jest językiem biznesu, a jego znajomość ułatwia uczenie się i pracowanie za granicą.

Szukasz szkoły języka angielskiego w Warszawie? Dobrze trafiłeś. Poniżej przedstawiamy ofertę lidera w nauczaniu języków obcych. Zacznij naukę j.angielskiego w Profi-Lingua, a już wkrótce zaczniesz... mówić po angielsku! 

Kurs języka angielskiego w Warszawie

Standardowy kurs w Profi-Lingua to inne określenie pakietu zajęć, po których będziesz mógł swobodnie komunikować się w języku angielskim zarówno w życiu codziennym, jak i w środowisku pracy. Uczymy języka ogólnego, czyli takiego, który przyda Ci się w każdej sytuacji. 

Naukę u nas możesz rozpocząć niezależnie od poziomu znajomości języka, który prezentujesz. W naszej szkole możesz liczyć na zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami języka angielskiego oraz na zajęcia z native speakerami.

By zapisać się na standardowy kurs języka angielskiego w naszej szkole, powinieneś rozwiązać test. Możesz to zrobić w jednej z filii Profi-Lingua lub tutaj BEZPŁATNY TEST.

Na podstawie wyników testu, nasz pracownik zaproponuje Ci odpowiednią grupę zaawansowania oraz przedstawi szczegółowo ofertę. Co istotne, udział w teście jest całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Jeśli nigdy dotąd nie uczyłeś się j.angielskiego- wypełnij FORMULARZ

Profi-Lingua- dlaczego warto?

Szkoła Profi-Lingua w Warszawie zajęła pierwsze miejsce w rankingu szkół językowych Newsweeka Polska. Posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty, co świadczy o wysokiej jakości nauczania języków obcych oraz renomie naszej placówki. Na rynku szkół językowych istniejemy już od ponad 24 lat. Przez ten czas, udało nam się zdobyć cenne doświadczenie. Wiemy co zrobić, by nauka języka angielskiego była najbardziej efektywna. Co jednak najważniejsze, staramy się nieustannie zmieniać i dopasowywać naszą ofertę do zmienijących się potrzeb Słuchaczy. Zapewniając Kursantom komfort i możliwość wyboru, dbając o jakość nauczania- mamy przyjemność codziennie szkolić setki Warszawiaków. 

Język angielski w Profi-Lingua

Standardowy kurs języka angielskiego w Profi-Lingua jest kursem w grupach. Lekcje odbywają się we wszystkich naszych filiach na terenie Warszawy. Możesz liczyć na dogodny dojazd do każdej z nich; cztery oddziały znajdują się opodal stacji metra. 

Uczymy tylko we własnych salach dydaktycznych. W ramach rocznego kursu oferujemy naszym Słuchaczom do 120 lekcji 45-minutowych języka angielskiego i 60 dodatkowych godzin warsztatów lingwistycznych gratis. Możesz również bezpłatnie korzystać z:

  • zajęć z Drugiego Języka Gratis- wybierając kurs językowy w Profi-Lingua, możesz uczęszczać na zajęcia z innego języka na poziomie początkującym- zupełnie za darmo
  • warsztatów gramatycznych i fonetycznych
  • konwersacji
  • konsultacji z lektorem 
  • zasobów biblioteki i mediateki 
  • e-Akademii 
  • Multibooka

Mało? Udostępnimy Ci jeszcze ćwiczenia audio do ściągnięcia, program do nauki słówek języka angielskiego oraz zapewnimy zniżkę na podręczniki. Tak bogatej oferty, za tak atrakcyjną cenę- nie znajdziesz w żadnej innej szkole językowej w Warszawie.

W Profi-Lingua oprócz atrakcyjnych cenowo kursów, oferujemy również rabaty dla studentów. 

Kurs egzaminacyjny z języka angielskiego

Profi-Lingua w Warszawie oferuje również kursy standardowe na wyższym poziomie, czyli kursy egzaminacyjne z języka angielskiego. Przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów: FCE, CAE, CPE, IELTS, TELC, LCCI, TOEIC. Dajemy Ci gwarancję zdania na piśmie!

Zajęcia w Profi-Lingua- zdaniem lektora

Wszystkie zajęcia j.angielskiego w Profi-Lingua mają podobną strukturę – zaczynają się od rozgrzewki językowej, zawierają powtórzenie materiału z poprzedniego spotkania, sprawdzenie pracy domowej, wprowadzenie do nowej lekcji, prezentację i ćwiczenie nowego materiału oraz jego powtórzenie. Taka struktura lekcji pozwala również na kreatywne podejście do nauki. Dzięki dużej ilości zadań w parach, kładziemy nacisk na płynność wypowiedzi. Korekta (na bieżąco i z opóźnieniem), która jest nieodłącznym elementem zajęć, pomaga nam pracować nad poprawnością gramatyczno-leksykalną. Na takich zajęciach możliwe jest także szlifowanie umiejętności socjalnych, zwalczanie nieśmiałości i wzajemne motywowanie.

Szlifuj angielski w Warszawie.
Wybierz sprawdzoną jakość i lata doświadczenia. Wybierz Profi-Lingua.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem