Aktualności Szczegóły

Indywidualny kurs chińskiego w Warszawie

Chiński jest językiem ojczystym ponad 1,6 miliarda ludzi i tym samym najpopularniejszym językiem na świecie! Wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród naszych Słuchaczy, zatem nie mogło go zabraknąć w ofercie kursów indywidualnych Profi-Lingua!

Jeżeli cenią sobie Państwo komfort oraz elastyczność i jednocześnie zależy Wam na satysfakcjonujących efektach nauczania w krótkim czasie, zapraszamy!

Chiński face to face w Profi-Lingua

Kursy indywidualne w Profi-Lingua składają się z zajęć face to face. W spotkaniach Słuchacza z lektorem nie biorą zatem udziału osoby trzecie. Bezpośrednia relacja uczeń-nauczyciel przekłada się na komfortowe warunki i sprzyja przełamywaniu barier komunikacyjnych. Ponadto zajęcia face to face umożliwiają dopasowanie tempa nauczania do predyspozycji językowych Kursanta. Jest to szczególnie ważna kwestia w przypadku chińskiego, uchodzącego za najtrudniejszy język na świecie. Lektor 100% swojej uwagi poświęca Słuchaczowi i na omówieniu zagadnień sprawiających jakikolwiek problem może przeznaczyć więcej czasu.

Podczas zajęć Kursant aktywnie rozwija wszystkie kompetencje językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Uczymy naszych Słuchaczy pisma chińskiego oraz zasad gramatycznych. Łączymy przekazywanie wiedzy teoretycznej ze szlifowaniem umiejętności praktycznych. Dzięki kompleksowemu podejściu absolwenci kursów indywidualnych w Profi-Lingua nie mają problemy z komunikacją w języku chińskim w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych.

Tematyka kursu indywidualnego

W Profi-Lingua Słuchacz może przed rozpoczęciem kursu indywidualnego j. chińskiego zgłosić swoje propozycje tematów zajęć. Zostaną one wszystkie uwzględnione podczas opracowywania spersonalizowanego programu nauczania. Ponadto bierzemy także pod uwagę wiek Kursanta, zainteresowania, potrzeby oraz cel nauki języka chińskiego.

Proponujemy Państwu różne formuły zajęć indywidualnych z chińskiego: kursy języka ogólnego, kursy języka specjalistycznego oraz kursy konwersacyjny. Wybór pozostawiamy zawsze w rękach Słuchacza. W każdym przypadku, jeżeli zależy Państwu na porozumiewaniu się w j. chińskim w środowisku pracy, wprowadzamy słownictwo branżowe.

Wszelkie sugestie i preferencje odnośnie tematyki zajęć prosimy ustalać z lektorem prowadzącym przed rozpoczęciem kursu.

Korepetycje z j. chińskiego – lokalizacja i harmonogram

Kurs indywidualny z j. chińskiego mogą Państwo rozpocząć w naszej szkole w każdej chwili, gdyż prowadzimy rekrutację ciągłą, niezależną od harmonogramu roku szkolnego!

Pozostawiamy również w rękach Słuchaczy decyzyjność odnośnie terminów, częstotliwości oraz liczby lekcji. Innymi słowy, kwestie dotyczące intensywności oraz długości kursu zależą wyłącznie od Państwa!

Zajęcia indywidualne z chińskiego mogą odbywać się u Kursanta w domu prywatnym bądź w siedzibie firmy. Oferujemy także możliwość zorganizowania lekcji w jednej z placówek Profi-Lingua w Warszawie. W pierwszym przypadku zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do Słuchacza na terenie miasta. Szczegóły dotyczące miejsca zajęć prosimy ustalać przed rozpoczęciem kursu indywidualnego.

Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane do nauki j. chińskiego w Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem