Aktualności Szczegóły

Kurs języka chińskiego w Warszawie

Chiński jest językiem ojczystym dla ponad 1,2 miliarda ludzi i tym samym najczęściej używanym językiem na świecie! Jego znajomością może pochwalić się jednak niewielu Europejczyków. Chciałbyś się wyróżnić na ich tle? Zapraszamy Cię na kurs j. chińskiego w Profi-Lingua!

Prowadzimy zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Nie uczyłeś się nigdy wcześniej chińskiego? Wypełnij FORMULARZ. Masz już za sobą pewien okres nauki tego języka? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Ze wszystkimi zainteresowanymi skontaktujemy się w ciągu 24 godzin. Równocześnie informujemy, że test i formularz mają charakter niezobowiązujący, ale stanowią dla nas podstawę do podziału Słuchaczy na grupy.

Chiński w Profi-Lingua

W Profi-Lingua Słuchaczy, którzy uczęszczają na zajęcia z chińskiego, przygotowujemy do posługiwania się tym językiem zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Podczas kursu kładziemy równy nacisk na wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu.

Oferujemy bogaty pakiet konwersacyjny, gdyż na pierwszym miejscu stawiamy płynną komunikację. Nie zapominamy jednak o nauce alfabetu chińskiego i zasad gramatycznych. Na każdych zajęciach w Profi-Lingua będziesz także poszerzał zasób swojego słownictwa. Takie kompleksowe podejście sprawia, że – wybierając nasz kurs – możesz liczyć na szybkie i satysfakcjonujące efekty.

Zależy nam, aby Kursanci poznawali żywy język, dlatego w trakcie lekcji wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, dokumenty, fragmenty chińskich programów telewizyjnych oraz filmów. Przeprowadzamy także improwizacje symulujące realne sytuacje, podczas których na bieżąco korygujemy ewentualne błędy popełniane przez Słuchaczy.

U nas poznajesz i uczysz się zastosowania chińskiego w praktyce. Po kursie w Profi-Lingua będziesz mógł wykorzystać znajomość tego języka w każdych okolicznościach!

Pakiet Słuchacza

Wszystkim uczestnikom kursów j. chińskiego w Profi-Lingua oferujmy bogaty Pakiet Słuchacza, na który składają się:

 • 120 lekcje 45-minutowe obowiązkowe, odbywające się w stałych terminach
 • 60 lekcji dodatkowych konwersacji (elastyczne terminy)
 • bezpłatne warsztaty językowe (gramatyczne i fonetyczne)
 • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
 • nauka j. chińskiego przez internet w ramach e-Akademii
 • zniżka na podręczniki
 • bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących (o szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” zapytaj w jednym z naszych sekretariatów)

Pamiętaj, że studentom w Profi-Lingua przysługują korzystne rabaty! Okaż legitymację podczas zapisu na kurs j. chińskiego i ciesz się jeszcze bardziej atrakcyjną ceną!

Zajęcia z języka chińskiego w Profi-Lingua

Kursy języka chińskiego w Profi-Lingua trwają od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry. Rok nauki w naszej szkole jest równoznaczny z przejściem do grupy na wyższym poziomie zaawansowania.

Chciałbyś rozpocząć naukę j. chińskiego od drugiego semestru? Nie ma problemu! Prowadzimy rekrutację również w sezonie zimowym, tj. na przełomie lutego i marca.

Dbając o komfort naszych Słuchaczy, oferujemy szeroki wybór terminów zajęć. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach porannych i popołudniowych, dlatego nasz kurs przeznaczony jest także dla osób aktywnych zawodowo.

W Warszawie działa kilka filii szkoły Profi-Lingua w różnych dzielnicach miasta. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie lokalizację – z nami nie tracisz czasu na dojazdy!

UWAGA: Wszystkie zajęcia prowadzone są w naszych własnych salach dydaktycznych!

Decydując się na naukę w Profi-Lingua, wybierasz:

 • jeden z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce
 • sprawdzoną szkołę z 24letnim doświadczeniem, która od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingu szkół językowych Newsweeka
 • wykwalifikowaną kadrę lektorów i native speakerów
 • profesjonalizm oraz najwyższą jakość kształcenia, potwierdzoną licznymi nagrodami oraz Akredytacją Kuratorium Oświaty w Warszawie

Chcesz uczyć się u najlepszych? Czekamy na Ciebie w Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem