Aktualności Szczegóły

Kurs francuskiego dla firm w Warszawie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W dzisiejszych czasach, znajomość języków obcych świadczy o atrakcyjności pracowników na rynku pracy, a także kształtuje prestiż firmy, która zdecydowała się ich zatrudnić. Jeżeli pracują Państwo z klientami francuskojęzycznymi, nasza oferta kursu języka francuskiego dla firm będzie strzałem w dziesiątkę.

Kursy na miarę potrzeb firmy

W szkole językowej Profi-Lingua od lat prowadzimy zajęcia języka francuskiego dla firm. Są to kursy „szyte na miarę”. Do każdego zapytania podchodzimy bowiem indywidualnie, przygotowujemy ofertę zgodną z potrzebami Klienta i celem, który chce osiągnąć.

W Profi-Lingua oferujemy naukę języka ogólnego, czyli takiego, który przydaje się w codziennych sytuacjach życiowych, jak i naukę języka biznesowego- niezbędnego przy prowadzeniu konwersacji na polu zawodowym.

W trakcie kursu, przygotujemy Państwa pracowników do prowadzenia negocjacji, prezentacji i spotkań biznesowych w języku francuskim. Wprowadzimy słownictwo branżowe- medyczne, finansowe czy prawnicze, które ułatwi negocjowanie i konstruowanie umów w języku francuskim.

Zajęcia dla firm w Warszawie

O terminach zajęć z kursu języka francuskiego dla firm decydują Państwo. W Profi-Lingua w Warszawie każdorazowo dostosowujemy harmonogram kursu do potrzeb Klienta. Podobnie wygląda kwestia liczby i częstotliwości lekcji.

Zajęcia z kursu języka francuskiego dla firm mogą być prowadzone przez lektora języka francuskiego lub – na życzenie Klienta – przez native speakera.

Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzamy audyt, którego wyniki stanowią dla nas wytyczne dotyczące poziomu znajomości języka francuskiego. Dzięki temu, układając program kursu jesteśmy również w stanie wziąć pod uwagę potrzeby, motywacje i zainteresowania przyszłym Kursantów. Po przeprowadzeniu testu, przygotowujemy program kształcenia dopasowany śliśle do możliwości językowych Słuchaczy.

Zajęcia z j.francuskiego mogą odbywać się w jednej z naszych stołecznych siedzib (w Warszawie Profi-Lingua posiada kilka filii) bądź w Państwa firmie. 

Dlaczego warto wybrać kurs w Profi-Lingua?

Do tej pory szkole językowej Profi-Lingua zaufało ponad 1000 klientów korporacyjnych. Każda współpraca okazała się owocna i satysfakcjonująca dla obu stron.

W Warszawie przeszkoliliśmy pracowników m.in. Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN, Gutek film oraz PZU S.A./PZU Życie S.A. Z naszej oferty skorzystały również organizacje rządowe m.in. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Biuro Ochrony Rządu oraz Ministerstwo Finansów.

Wszystkim Klientom zapewniamy elastyczność, komfort oraz najwyższą jakość kształcenia. Świadczą o tym nasze referencje oraz nagrody i wyróżnienia, które otrzymaliśmy. Jedną z nich jest Grand Prix Laur Klienta. Otrzymaliśmy także tytuł „Jakość Roku 2014”. Wybierając kurs w Profi-Lingua, wybierają Państwo sprawdzoną i cenioną szkołę językową!

Zapisy na kurs dla firm w Profi-Lingua

Kurs językowy dla Państwa pracowników jesteśmy w stanie przygotować w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorami szkoleń w Warszawie:

p. Iloną Wylizińską (tel. 500 184 880, e-mail:iwylizinska@profi-lingua.pl)

p. Ewą Domańską (tel. 531 690 186, e-mail:edomanska@profi-lingua.pl)

p. Tomaszem Chrześcijańskim (tel. 535 533 515, e-mail:tchrzescijanski@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem