Aktualności Szczegóły

Indywidualny kurs francuskiego w Warszawie

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest normą i na nikim nie robi specjalnego wrażenia. Właśnie dlatego warto zainwestować w naukę drugiego języka obcego. Najlepiej takiego, który można usłyszeć i swobodnie używać na każdym kontynencie –  języka francuskiego. 

Nauka języka francuskiego z lektorem

W ramach kursów indywidualnych z języka francuskiego, Kursant spotyka się z korepetytorem w wyznaczonym terminie. Pracownicy naszej szkoły zadbają, aby zajęcia były dostosowane do Państwa grafiku. W naszej szkole mogą Państwo zdecydować się na kurs indywidualny z języka francuskiego z lektorem polskim bądź kurs z native speakerem. Kwestię wyboru nauczyciela pozostawiamy w rękach Klienta.

Ogromną zaletą kursów face to face z języka francuskiego jest fakt, że lektor może poświęcić całą uwagę jednemu Kursantowi i dostosować program nauki do jego potrzeb oraz zainteresowań. Przekłada się to na większą motywację ucznia, a zatem i większe efekty z nauki w krótkim okresie czasu. Nasi lektorzy i native speakerzy są otwarci na wszelkie Państwa sugestie. 

Francuski indywidualnie w Warszawie 

Kursy indywidualne z języka francuskiego są realizowane w każdej z placówek Profi-Lingua w Warszawie. Ponadto,  jeśli żadna z naszych lokalizacji w stolicy nie odpowiada Państwa preferencjom, jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia w wybranym przez Państwa miejscu. 
Wybierając ofertę Profi-Lingua zaoszczędzają Państwo przede wszystkim swój czas. Znalezienie odpowiedniego lektora / native speakera na własną rękę nie jest bowiem łatwe. My bierzemy to na siebie. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi i doświadczonymi nauczycielami. Dzięki temu jesteśmy w stanie Państwu zaoferować korepetycje z języka francuskiego na najwyższym poziomie.

Cele kursów face to face:

Cel zajęć z lektorem języka francuskiego zależą od klienta i może to być m.in:

  • uzupełnienie materiału przerabianego w szkole
  • przełamanie barier w komunikowaniu się w języku francuskim
  • podtrzymywanie kontaktu z językiem
  • rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem francuskim w sytuacjach życia codziennego i zawodowego
  • doskonalenie języka specjalistycznego 
  • przygotowanie do egzaminu, zdobycie certyfikatu

Szukasz profesjonalnych korepetycji z języka francuskiego ? Wybierz kurs indywidualny w Profi Lingua w Warszawie !

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem