Aktualności Szczegóły

Kurs języka francuskiego w Warszawie

Szukasz kursu języka francuskiego w Warszawie. Czym kierujesz się dokonując wyboru odpowiedniej szkoły? Liczbą lekcji, ofertą zajęć dodatkowych, dogodną lokalizacją, prestiżem szkoły? W Profi-Lingua zapewnimy Ci to wszystko. Zapoznaj się z ofertą i rozpocznij naukę języka francuskiego w jednej z naszych warszawskich filii.

Francuski w Profi-Lingua

Ofertę standardowych kursów języka francuskiego przygotowaliśmy dla osób, które chcą swobodnie porozumiewać się w tym języku we wszystkich sytuacjach życiowych – zarówno w kontaktach towarzyskich, jak w kontaktach zawodowych. 

Kurs standardowy w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od poziomu znajomości języka francuskiego.

Uczyłeś się już kiedyś francuskiego? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Chcesz zacząć naukę na poziomie dla początkujących? Wypełnij FORMULARZ.

Pracownik naszej szkoły skontaktuje się z Tobą, przedstawi szczegółowo naszą ofertę oraz zaproponuje grupę o odpowiednim poziomie zaawansowania. Rozmowa z nami nic nie kosztuje – test i formularz są bezpłatne i mają charakter niezobowiązujący.

Wybierając Profi-Lingua, wybierasz sprawdzoną jakość:

  • zajęliśmy 1. miejsce w rankingu szkół językowych przygotowanych przez Newsweek Polska
  • posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty
  • zdobyliśmy wiele wyróżnień, potwierdzających wysoki poziom nauczania, w tym godło „Jakość Roku 2014”
  • zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i profesjonalnych lektorów oraz native speakerów

Nauka francuskiego- poznaj naszą ofertę

Kurs języka francuskiego w Profi-Lingua w Warszawie trwa od października do czerwca i dzieli się na dwa semestry. Składa się ze 120 lekcji 45-minutowych oraz 60 warsztatów lingwistycznych, które mają charakter dodatkowy i są dostępne dla każdego Słuchacza. 

Nasi Kursanci mogą zatem nieodpłatnie korzystać z szeregu zajęć: konwersacji, warsztatów gramatycznych i fonetycznych oraz konsultacji z lektorem. Oferujemy również dostęp do biblioteki językowej, mediateki oraz e-Akademii. 

Po dokonaniu zapisu na kurs, otrzymasz za darmo dostęp do programu do nauki słówek z lekcji, ćwiczeń audio do indywidualnej nauki. Ponadto, będziesz mógł skorzystać ze zniżki na podręczniki. Studenci zainteresowni kursem j.francuskiego w Profi-Lingua, mogą natomiast liczyć na atrakcyjne rabaty.

Wciąż się zastanawiasz? Skorzystaj z oferty „Drugi Język Gratis”! Zapisując się na standardowy kurs z języka francuskiego, możesz rozpocząć naukę wybranego przez siebie języka na poziomie początkującym zupełnie za darmo.

Kursy egzaminacyjne języka francuskiego

Oprócz standardowych kursów języka francuskiego, w ofercie Profi-Lingua znajdziesz kursy egzaminacyjne. Z nami przygotujesz się do zdawania egzaminów Instytutu Francuskiego, Français Niveau Elémentaire, Certificat de Français oraz egzaminów TELC.  

Szkoła francuskiego w Warszawie

W Warszawie działa kilka filii szkoły Profi-Lingua. Kursy języka francuskiego dla grup prowadzone są w każdej z nich, więc możesz wybrać tę siedzibę naszej szkoły, której lokalizacja najbardziej Ci odpowiada. 

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszych oddziałach. Bardzo ważne jest dla nas bowiem to, by nauka j.francuskiego odbywała się w komfortowych warunkach. Zapraszamy Cię w nasze progi! Odwiedź najbliższą filię i poznaj szczegóły oferty z j.francuskiego. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Au revoir! Do zobaczenia! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem