Aktualności Szczegóły

Kurs hiszpańskiego dla firm w Warszawie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zależy Państwu na swobodnej komunikacji z hiszpańskojęzycznymi przedsiębiorcami i Klientami? Zapraszamy zatem do skorzystania z oferty kursu języka hiszpańskiego dla firm Profi-Lingua. Ułatwimy Państwu prowadzenie biznesu!

Nauka języka hiszpańskiego

Oferta kursu języka hiszpańskiego dla firm w Profi-Lingua w Warszawie przewiduje szkolenia pracowników zarówno z zakresu języka ogólnego, jak i z języka biznesowego. Prowadzimy również kursy o charakterze stricte konwersacyjnym. Dla kadry managerskiej przygotowaliśmy natomiast szkolenia intensywne, zapewniające uzysaknie szybkich efektów w krótkim czasie. 

Nasi wykwalifikowani lektorzy na życzenia Klienta wprowadzają słownictwo obowiązujące w branży, w której dana firma się specjalizuje. Ponadto, organizujemy warsztaty z negocjacji, prezentacji oraz korespondencji w języku hiszpańskim. Charakter kursu zależy zatem wyłącznie od Państwa potrzeb i oczekiwań. Klient jest współtwórcą programu nauczania. 

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu i odpowiednio dobranej tematyce szkolenia spotkania w środowisku hiszpańskojęzycznych biznesmenów nie będą stanowiły dla Państwa pracowników żadnego problemu. 

Język hiszpański dla firm w Warszawie

Zajęcia z języka hiszpańskiego mogą odbywać się w jednej z naszych warszawskich filii,  bądź bezpośrednio w Państwa firmie. Zapewniamy bezpłatny dojazd nauczyciela do Państwa siedziby.

W kontekście terminów lekcji jesteśmy bardzo elastyczni. Tworząc harmonogram spotkań, bierzemy pod uwagę Państwa preferencje. Nasi Klienci decydują również o częstotliwości i liczbie zajęć oraz długości kursu.

Oferujemy możliwość wyboru między zajęciami z lektorem języka hiszpańskiego bądź zajęciami z native speakerem. 

Zanim podejmiemy współpracę, zorganizujemy w Państwa firmie audyt językowy w formie ankiety oraz testu ze znajomości języka hiszpańskiego wśród pracowników. Wyniki audytu są dla nas podstawą sformułowania odpowiedniej dla Państwa oferty i planu szkolenia. 

UWAGA: Przed rozpoczęciem kursu języka hiszpańskiego możemy zorganizować lekcję próbną w Państwa firmie. 

Profi-Lingua- szkoła z doświadczeniem

Szkoła Profi-Lingua ma już ponad 24-letnie doświadczenie na rynku szkół językowych w Polsce. W tym czasie z sukcesem przeszkoliliśmy tysiące Klientów korporacyjnych. Jeśli chcą Państwo, aby Wasi pracownicy dołączyli do tego grona, wystarczy się z nami skontaktować. W Warszawie zapytania o szczegóły oferty prosimy kierować do:

p. Ilony Wylizińskiej (tel. 500 184 880, e-mail:iwylizinska@profi-lingua.pl)
p. Ewy Domańska (tel. 531 690 186, e-mail:edomanska@profi-lingua.pl)
p. Tomaszem Chrześcijańskim (tel. 535 533 515, e-mail:tchrzescijanski@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem