Aktualności Szczegóły

Indywidualny kurs hiszpańskiego w Warszawie

Język hiszpański od kilku lat należy do grupy najbardziej pożądanych języków przez polskich pracodawców. Nie mogło go zatem zabraknąć w naszej ofercie kursów indywidualnych. Jeśli chcą Państwo podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, zapraszamy do Profi-Lingua w Warszawie.

Face to face z językiem hiszpańskim 

Opracowując ofertę zajęć indywidualnych z języka hiszpańskiego, chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom osób zapracowanych. W dzisiejszym, zabieganym świecie trudno bowiem znaleźć czas na naukę z powodów logistycznych. Zdajemy sobie sprawę, że godziny kursów grupowych mogą nie odpowiadać wszystkim chętnym. Właśnie dlatego w Profi-Lingua mogą Państwo sami decydować o terminach spotkań z lektorem bądź native speakerem języka hiszpańskiego. Dostosowujemy harmonogram zajęć stricte do potrzeb naszych Kursantów. 

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Kurs indywidualny ma formę korepetycji. Zależnie od konkretnych potrzeb i oczekiwań, mogą Państwo wybrać korepetycje z lektorem języka hiszpańskiego bądź zajęcia z native speakerem. Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.
Korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie odbywają się w sześciu placówkach szkoły Profi-Lingua. Mogą Państwo rozpocząć kurs indywidualny w każdej z nich. Istnieje także możliwość zorganizowania zajęć z języka hiszpańskiego poza siedzibą naszej szkoły.

Kurs face to face w Warszawie

Indywidualne zajęcia z języka hiszpańskiego w naszej szkole to inaczej kurs face to face. Podczas zajęć Kursanci Profi-Lingua mają kontakt z żywym językiem. W trakcie kursu indywidualnego lektor / native speaker jest w stanie bardzo szybko rozpoznać Państwa możliwości językowe i dostosować treści oraz tempo nauczania do Państwa potrzeb. Przygotowaując tematykę zajęć, nasi korepetytorzy uwzględniają za zainteresowania i indywidualne oczekiwania Kursantów. Takie podejście zwiększa motywację oraz zaangażowanie Słuchaczy w naukę języka.

Zalety kursu indywidualnego

Podczas zajęć indywidualnych osiągasz imponujące efekty w krótkim czasie, ponieważ lektor wie, czego i w jaki sposób chcesz się uczyć. Kurs jest w 100% dopasowany do Ciebie i Twojego tempa nauki. Indywidualnie dobrana częstotliwość zajęć i tok nauczania gwarantują postępy.

Chcesz rozumieć teksty latynoamerykańskich szlagierów, porozumiewać z kontrahentami z Hiszpanii, czy zamawiać dania w restauracji na wakacjach na Wyspach Kanaryjskich? – jeśli tak, indywidualny kurs języka hiszpańskiego jest tym, czego szukasz. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem