Aktualności Szczegóły

Kurs języka hiszpańskiego w Warszawie

Chcwsz w pełni profesjonalnie uczyć się języka hiszpańskiego? Świetnie! Mamy na to sposób: standardowy kurs językowy w Profi-Lingua. Nasza bogata oferta zajęć podstawowych i dodatkowych sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od nauki. Poznaj szczegóły, skontaktuj się z nami i zacznij swoją przygodę z językiem hiszpańskim!

Język hiszpański w Warszawie

Ofertę standardowego kursu języka hiszpańskiego stworzyliśmy z myślą zarówno o osobach początkujących, jak i tych, które chcą kontynuować naukę.
Zainteresowanych naszym kursem, którzy pierwsze doświadczenia w nauce języka hiszpańskiego mają już za sobą, prosimy o uzupełnienie testu. Jest on bezpłatny i ma charakter niezobowiązujący. Można go rozwiązać tutaj: BEZPŁATNY TEST Jeśli nie uczyłeś się dotąd hiszpańskiego, uzupełnij FORMULARZ

Wybierając Profi-Lingua w Warszawie, stawiasz na najwyższą jakość kształcenia. Wśród licznych wyróżnień, którymi możemy się pochwalić, jest 1. miejsce w rankingu stołecznych szkół językowych przygotowanym przez Newsweek Polska. Jako jedna z niewielku stołecznych szkół, otrzymaliśmy również Akredytację Kuratorium Oświaty.

Kurs języka hiszpańskiego – oferta

Standardowy kurs języka hiszpańskiego w warszawskim oddziale Profi-Lingua trwa od października do czerwca. Jest to kurs prowadzony w grupach. W ciągu roku szkolnego odbędzie się do 120 lekcji 45 min. podstawowych oraz 60 dodatkowych godzin lekcyjnych, w których mogą brać udział wszyscy zainteresowani Kursanci. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów języka hiszpańskiego oraz native speakerów.

Zapisując się do nas na standardowy kurs języka hiszpańskiego, gratis otrzymasz:

  • pakiet do 40 konwersacji
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
  • dostęp do biblioteki, mediateki oraz e-Akademii
  • możliwość korzystania z programu do nauki słówek poznanych na lekcji i ćwiczeń audio

Udział we wszystkich wymienionych zajęcia dodatkowych oraz dostęp do pomocy naukowych- zawarte są w cenie kursu. Tak bogatego pakietu bezpłatnych zajęć, nie znajdziesz w żadnej innej szkole językowej w Warszawie! Dodatkowo, studentom oferujemy atrakcyjne rabaty. Osoby, które biorą udział w standardowych kursach z języka hiszpańskiego, mogą skorzystać również z naszej oferty „Drugi Język Gratis!” i zapisać się na specjalne zajęcia z wybranego języka na poziomie dla początkujących.

Egzaminacyjny kurs języka hiszpańskego

W Profi-Lingua organizujemy również kursy egzaminacyjne języka hiszpańskiego. Razem z nami, przygotujesz się do egzaminów przeprowadzanych przez Instytut Cervantesa oraz do egzaminów TELC. W ramach kursu egzaminacynego, do Twojej dyspozycji oddajemy do 180 lekcji 45 min. w roku (w tym bogaty pakiet zajęć dodatkowych, powtórek czy warsztatów leksykalnych, gramatycznych). 

Szkoła języka hiszpańskiego

W Warszawie szkoła Profi-Lingua posiada kilka filii. W każdej z nich możesz zapisać się na kursy z języka hiszpańskiego. Wszystkie zajęcia odbywają się w naszych salach. Dłużej się nie zastanawiaj. Wybierz najbliższą siedzibę i przyjedź do nas. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem