Aktualności Szczegóły

Kurs niemieckiego dla firm w Warszawie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Nawiązali Państwo kontakt z niemieckojęzycznym klientem, ale pracownicy w Państwa firmie nie posługują się biegle tym językiem? Chcą Państwo zainwestować w ich rozwój i równocześnie usprawnić kontakt z zagranicznymi przedsiębiorstwami? Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów językowych dla firm przygotowanej przez Profi-Lingua.

Nauka niemieckiego dla firm w Warszawie

Szkoła językowa Profi-Lingua jest już od 24 lat obecna na rynku szkół językowych w Polsce. Od tej pory, z naszej oferty kursów językowych dla firm skorzystały tysiące Klientów. Każda współpraca zakończyła się sukcesem – wystarczy zerknąć na nasze referencje. 

Mieliśmy okazję szkolić pracowników zarówno organizacji rządowych (m.in. Biura Ochrony Rządu, Ministerstwa Finansów), jak i firm prywatnych (m.in. Gutek Film, PZU S.A./PZU Życie S.A). Każda warszawska firma może dołączyć do grona naszych Klientów korporacyjnych – wystarczy się z nami skontaktować.

Niemiecki dla firm – elastyczność szkolenia

Wszystkim firmom, które zgłoszą się do nas, zapewniamy przede wszystkim elastyczność. Oferta kursów biznesowych jest każdorazowo modyfikowana w taki sposób, aby spełnić Państwa potrzeby. Co to oznacza?

  1. W przypadku kursów dla firm Klient decyduje o ilości zajęć przeprowadzanych w ramach kursu, terminach lekcji i ich częstotliwości. 
  2. W rękach Państwa pozostawiamy również możliwość modyfikacji programu nauczania. Lektor może na życzenie Klienta w czasie zajęć wprowadzać słownictwo branżowe np. z branży medycznej, prawniczej czy finansowej. 
  3. Klientom pozostawiamy również możliwość wyboru między zajęciami z lektorem języka niemieckiego bądź zajęciami z native speakerem.
  4. Jesteśmy w stanie przygotować Państwa pracowników do prowadzenia negocjacji i prezentacji w języku niemieckim oraz nauczymy ich języka biznesowego, niezbędnego przy wymianie korespondencji czy tworzeniu umów z klientami zagranicznymi. 

Zajęcia z języka niemieckiego dla firm

Przed rozpoczęciem kursu, każdorazowo przeprowadzamy w firmie zainteresowanej naszym szkoleniem audyt językowy (w formie ankiety oraz testu), którego wyniki stanowią dla nas informację dotyczącą poziomu znajomości języka niemieckiego przez pracowników. Na podstawie tych wyników oraz Państwa sugestii stworzymy spersonalizowany program nauczania. 

Zajęcia kursu z języka niemieckiego prowadzą nasi wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy. Mogą odbywać się one w siedzibie naszej szkoły (w Warszawie działa kilka filii Profi-Lingua) bądź bezpośrednio w Państwa w firmie.

Na życzenie zainteresowanych przeprowadzamy lekcję próbną.

Kontakt w sprawie kursów dla firm w Warszawie:

p. Ilona Wylizińska (tel. 500 184 880, e-mail:iwylizinska@profi-lingua.pl)
p. Ewa Domańska (tel. 531 690 186, e-mail:edomanska@profi-lingua.pl)
p. Tomaszem Chrześcijańskim (tel. 535 533 515, e-mail:tchrzescijanski@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem