Aktualności Szczegóły

Indywidualny kurs niemieckiego w Warszawie

Warszawa stanowi centrum polskiego biznesu. To właśnie w stolicy Polski otwierają swoje siedziby największe zagraniczne (w tym niemieckie) firmy. Aby zdobyć pracę w polskim oddziale, nasz język rodzimy nie wystarczy. Coraz rzadziej wystarcza również język angielski, który znają prawie wszyscy. Warto zainwestować zatem w naukę języka niemieckiego – języka urzędowego sześciu krajów Europy. 

Kurs indywidualny języka niemieckiego

W szkole Profi-Lingua w Warszawie oferujemy naukę języka niemieckiego m.in w ramach kursu indywidualnego. Ten tryb nauki ma wiele zalet. Jedną z nich jest dopasowywanie terminów zajęć do kalendarza Kursanta. To Słuchacz decyduje, kiedy ma możliwość nauki języka niemieckiego. Zadaniem pracowników Biura Obsługi Klienta w Warszawie, jest natomiast znalezienie dostępnego we wskazanych dniach i godzinach lektora. Kursant nie musi się zatem martwić, że zajęcia z j. niemieckiego będą kolidowały z innymi jego obowiązkami.

Indywidualne kursy języka niemieckiego odbywają się we wszystkich placówkach Profi-Lingua w Warszawie. Mogą zatem Państwo wybrać najlepszą dla siebie lokalizację. Do wszystkich oddziałów szkoły istnieje wygodny dojazd, cztery z nich znajdują się nieodpodal stacji warszawskiego metra. Oferujemy również możliwość organizowania zajęć poza siedzibą naszej szkoły. 

Kurs face to face szyty na miarę

Kursanci, decydujący się na kurs indywidualny, mają również prawo wyboru pomiędzy korepetycjami z native speakerami oraz zajęciami z lektorami języka niemieckiego. Wszyscy lektorzy, zatrudnieni w Profi-Lingua posiadają wykształcenie pedagogiczne i odpowiednie przygotowanie metodyczne. 

Kursy indywidualne z języka niemieckiego w szkole w Warszawie mają formę bezpośrednich spotkań Kursanta z korepetytorem. Inaczej nazywamy je kursami face to face. Taka forma zajęć wpływa pozytywnie ma motywację Kursanta, który ma stale kontakt z żywym językiem. Dzięki bezpośredniej relacji lektor / native speaker ma szansę lepiej poznać oczekiwania Kursanta co do zajęć z języka niemieckiego. Może też dokładniej przyjrzeć się jego predyspozycjom językowym. Pozwala to na stworzenie efektywnego i satysfakcjonującego programu nauczania. W naszej szkole możliwe jest rozpoczęcie indywidualnego kursu języka niemieckiego na każdym poziomie znajomości tego języka. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem