Aktualności Szczegóły

Intensywny kurs niemieckiego w Warszawie

Jesteś nastawiony na szybkie postępy? Chciałbyś awansować na wyższy poziom znajomości języka? Zależy Ci na czasie? Z myślą o takich osobach jak Ty przygotowaliśmy intensywny kurs j. niemieckiego w Profi-Lingua w Warszawie. Z naszą pomocą zaledwie po kilku tygodniach będziesz swobodnie prowadził konwersację!

Dołącz do nas: wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się Tobą telefonicznie i przeprowadzimy przez pozostałe etapy procesu rekrutacji.

Intensywny kurs j. niemieckiego – rok w semestr!

Program intensywnego kursu j. niemieckiego w Profi-Lingua w Warszawie został opracowany w taki sposób, aby Słuchacz mógł opanować w ciągu zaledwie jednego semestru materiał, który zwykle bywa omawiany na przestrzeni całego roku szkolnego. Z nami oszczędzasz zatem kilka miesięcy!

Kurs trwa od października do marca i składa się ze 120 lekcji. Zajęcia odbywają się w małych grupach – uczysz się w komfortowych warunkach. Lekcje prowadzą wykwalifikowani lektorzy j. niemieckiego, którzy do swojej pracy podchodzą z zaangażowaniem. Zapewniamy różnorodną tematykę i przyjemną atmosferę.

Zaufaj nam: będzie bardzo interesująco i bardzo intensywnie!

Najwięcej uwagi poświęcamy szlifowaniu praktycznych umiejętności językowych. U nas nauczysz się mówić, czytać i pisać po niemiecku. Poznasz także zasady gramatyczne i słownictwo niezbędne do komunikacji zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych. Przygotujemy Cię do prowadzenia konwersacji w różnych okolicznościach. 

Twój Pakiet Kursanta

  • aż do 120 lekcji 45-minutowych (90 lekcji obowiązkowych + 30 dodatkowych godzin warsztatów lingwistycznych)
  • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym (przed zajęciami albo drogą e-mailową)
  • dostęp do zasobów biblioteki, mediateki oraz do platformy e-Akademia
  • zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie początkowym GRATIS!

Szkoła Profi-Lingua w Warszawie –  co nas wyróżnia?

Szkoła Profi-Lingua cieszy się wśród mieszkańców stolicy świetną reputacją. Dowód? Pierwsze miejsce w rankingu szkół językowych przygotowanym przez Newsweek Polska! 

Gwarantem wysokiej jakości kształcenia w Profi-Lingua jest także Akredytacja Kuratorium Oświaty w Warszawie. Wybierając nasze zajęcia z j. niemieckiego, wybierasz zatem sprawdzone rozwiązanie i brak niepotrzebnych niespodzianek. Twoja nauka będzie przebiegała w przyjemnej i spokojnej atmosferze. Czekamy na Ciebie!

W przeciwieństwie do wielu szkół językowych wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe organizujemy w naszych własnych salach dydaktycznych.

Posiadamy kilka placówek w Warszawie i w każdej z nich organizujemy intensywne kursy j. niemieckiego. Wybierz najbliższą filię i nie trać czasu na dojazdy z drugiego końca miasta. Jedno jest pewne: niezależnie, w której dzielnicy Warszawy mieszkasz, trafisz do nas bez problemu! 

Zacznij naukę j. niemieckiego w Profi-Lingua – rozwiąż BEZPŁATNY TEST

Wybierz kurs intensywny i opanuj materiał roczny w jeden semestr!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem