Aktualności Szczegóły

Maturalny kurs niemieckiego w Warszawie

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Chcesz podejść do egzaminów maturalnych z języka niemieckiego bez ataku paniki? Zależy Ci na dobrym przygotowaniu? Marzysz o wysokim wyniku? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na wszystkie pytania, zapraszamy do szkoły Profi-Lingua w Warszawie. Dzięki naszej pomocy, zdasz maturę bez problemu! 

Matura z j.niemieckiego? Przygotuj się! 

Kursy maturalne z języka niemieckiego w naszej szkole obejmują przygotowanie uczniów do matury na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym. Autorami programu nauczania są doświadczeni egzaminatorzy, którzy sprawdzają matury pisemne i przeprowadzają egzaminy ustne. W Profi-Lingua możesz czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Zdradzą Ci techniki egzaminacyjne,  sposoby oceniania prac oraz wytłumaczą jak dokładnie wygląda struktura matury z języka niemieckiego. Zanim przystąpisz do właściwego egzaminu dojrzałości z j.niemieckiego, u nas sprawdzisz swoją znajomość języka niemieckiego na specjalnie zorganizowanej w naszej szkole maturze próbnej. 

Zajęcia z kursu maturalnego w Warszawie

W naszej szkole kurs maturalny z języka niemieckiego trwa od października do marca. Składa się z obowiązkowych 76 godzin dydaktycznych (45 min.) oraz z dodatkowych 60 godzin warsztatów lingwistycznych (45 min.). Zajęcia w warszawskich filiach odbywają się 2 razy w tygodniu (2x45 minut) albo raz w tygodniu (4x45 minut). 

Zapisując się na kurs maturalny z j.niemieckiego, otrzymujesz całkowicie za darmo dostęp do naszej biblioteki, mediateki, akademii językowej (w formie e-learningu). Zapewniamy także bezpłatne konsultacje z lektorem prowadzącym. Podczas lekcji, wykorzystujemy autentyczne materiały egzaminacyjne. 

W Warszawie szkoła Profi-Lingua dysponuje sześcioma placówkami, które prowadzą kursy maturalne z języka niemieckiego. Możesz wybrać najlepszą dla siebie lokalizację. Dłużej się nie zastanawiaj!

Specjalna oferta Profi-Lingua!

UWAGA: Maturzystom, którzy rozpoczynają u nas kurs, proponujemy bezpłatną naukę drugiego języka na poziomie dla początkujących! Oferta nazywa się „Drugi język gratis” i dotyczy wszystkich uczestników kursów grupowych w Profi-Lingua.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem