Kurs języka niemieckiego w Warszawie


Tłusty Czwartek w Profi-Lingua. 100zł rabatu przy zapisie 23.02 Sprawdź szczegóły...

Sprawdź poziom znajomości języka- rozwiąż  BEZPŁATNY TEST 
Umów się na bezpłatną lekcję próbną KONTAKT

To, że znalazłeś się na tej stronie oznacza, że jesteś zainteresowany kursem języka niemieckiego. Szukasz szkoły językowej, która zapewni Ci bogaty wachlarz zajęć z j.niemieckiego za atrakcyjną cenę. Chciałbyś uczestniczyć w  zajęciach z native speakerem, bezpłatnych warsztatach lingwistycznych i  korzystać z darmowych pomocy naukowych? Jeśli tak, dobrze trafiłeś. Witamy w Profi-Lingua!

Standardowy kurs języka niemieckiego w Warszawie

Standardowy kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua to pakiet zajęć kierowany do wszystkich osób, które chcą swobodnie posługiwać się językiem naszych zachodnich sąsiadów. Oferujemy naukę na wielu poziomach zaawansowania. Jesteś początkujący? Zapraszamy. Miałeś już styczność z językiem niemieckim? Świetnie, pomożemy Ci poznać go jeszcze lepiej. 

Osoby, które uczyły się już języka niemieckiego, prosimy o rozwiązanie testu, który pozwoli nam ocenić poziom zaawansowania. Test jest bezpłatny i nie zobowiązuje do podjęcia nauki w naszej szkole. Można go rozwiązać go w internecie albo w jednej z naszych warszawskich placówek Rozwiąż test teraz -> BEZPŁATNY TEST.

Dla osób, które nie uczyły się wcześniej j.niemieckiego, przygotowaliśmy specjalny FORMULARZ

Dlaczego Profi-Lingua?

Wybierając szkołę języków obcych Profi-Lingua w Warszawie, inwestujesz w najwyższą jakość nauczania i szkołę ze świetną reputacją. Zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu stołecznych szkół językowych Newsweek Polska. Posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty. Możemy poszczycić się ponad 24-letnią obecnością na rynku szkół językowych w Polsce. Ucząc się u nas języka niemieckiego, uczysz się po prostu od najlepszych.

Nauka niemieckiego w Warszawie

Standardowy kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua trwa od października do czerwca. W jego ramach oferujemy aż 180 lekcji 45-minutowych. 120 godzin lekcyjnych należy do tzw. zajęć obowiązkowych, a na pozostałe 60 lekcji mogą uczęszczać wszyscy chętni uczestnicy kursu. Oczywiście bezpłatnie! 

Wszystkie zajęcia, odbywające się w ramach standardowego kursu języka niemieckiego prowadzą wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem pedagogicznym. W naszej szkole możesz liczyć również na zajęcia z native speakerami.

180 godzin lekcyjnych to nie wszystko, co oferujemy naszym uczniom. Uczestnicy kursu języka niemieckiego w naszych szkołach w Warszawie, mogą skorzystać również z darmowych konwersacji, konsultacji z lektorem, warsztatów fonetycznych i gramatycznych oraz dostępu do biblioteki i mediateki warszawskich filii Profi-Lingua.

Dla naszych Kursantów przygotowaliśmy ponadto bezpłatny Multibook, program do nauki słówek języka niemieckiego oraz ćwiczenia audio, które można wykorzystać do nauki języka w domu. Każdy uczestnik może liczyć również na dostęp do e-Akademii oraz zniżkę na podręczniki.

Dodatkowo, naszym przyszłym Kursantom możemy zapewnić atrakcyjne rabaty dla studentów. Wszyscy Słuchacze standardowego kursu języka niemieckiego mogą także skorzystać z naszej oferty „Drugi Język Gratis!” by razem z Profi-Lingua rozpocząć przygodę z wybranym językiem na poziomie początkowym.

Zajęcia we własnych filiach

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszych szkołach. Fakt ten niewątpliwie wpływa na komfort naszych słuchaczy. W Warszawie dysponujemy kilkoma filiami. Do każdej z nich można bez problemu dojechać komunikacją miejską. Wybierz najlepszą dla siebie lokalizację i zacznij u nas kurs języka niemieckiego. 

Egzaminacyjne kursy z języka niemieckiego

Egzaminacyjne kursy z języka niemieckiego są kursami standardowymi na wyższym poziomie zaawansowania. W Profi-Lingua w Warszawie przygotowujemy naszych Kursantów do egzaminów TELC oraz egzaminów Instytutu Goethego. Zapoznajemy naszych słuchaczy ze strukturą i wymogami poszczególnych egzaminów z j.niemieckiego, typami pytań oraz technikami egzaminacyjnymi. Ćwiczymy różne rodzaje zadań, z którymi słuchacze spotkają się na właściwym egzaminie.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem