Aktualności Szczegóły

Kurs języka niemieckiego w Warszawie

To, że znalazłeś się na tej stronie oznacza, że jesteś zainteresowany kursem języka niemieckiego. Szukasz szkoły językowej, która zapewni Ci bogaty wachlarz zajęć z j.niemieckiego za atrakcyjną cenę. Chciałbyś uczestniczyć w  zajęciach z native speakerem, bezpłatnych warsztatach lingwistycznych i  korzystać z darmowych pomocy naukowych? Jeśli tak, dobrze trafiłeś. Witamy w Profi-Lingua!

Standardowy kurs języka niemieckiego w Warszawie

Standardowy kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua to pakiet zajęć kierowany do wszystkich osób, które chcą swobodnie posługiwać się językiem naszych zachodnich sąsiadów. Oferujemy naukę na wielu poziomach zaawansowania. Jesteś początkujący? Zapraszamy. Miałeś już styczność z językiem niemieckim? Świetnie, pomożemy Ci poznać go jeszcze lepiej. 

Osoby, które uczyły się już języka niemieckiego, prosimy o rozwiązanie testu, który pozwoli nam ocenić poziom zaawansowania. Test jest bezpłatny i nie zobowiązuje do podjęcia nauki w naszej szkole. Można go rozwiązać go w internecie albo w jednej z naszych warszawskich placówek Rozwiąż test teraz -> BEZPŁATNY TEST.

Dla osób, które nie uczyły się wcześniej j.niemieckiego, przygotowaliśmy specjalny FORMULARZ

Dlaczego Profi-Lingua?

Wybierając szkołę języków obcych Profi-Lingua w Warszawie, inwestujesz w najwyższą jakość nauczania i szkołę ze świetną reputacją. Zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu stołecznych szkół językowych Newsweek Polska. Posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty. Możemy poszczycić się ponad 24-letnią obecnością na rynku szkół językowych w Polsce. Ucząc się u nas języka niemieckiego, uczysz się po prostu od najlepszych.

Nauka niemieckiego w Warszawie

Standardowy kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua trwa od października do czerwca. W jego ramach oferujemy aż 180 lekcji 45-minutowych. 120 godzin lekcyjnych należy do tzw. zajęć obowiązkowych, a na pozostałe 60 lekcji mogą uczęszczać wszyscy chętni uczestnicy kursu. Oczywiście bezpłatnie! 

Wszystkie zajęcia, odbywające się w ramach standardowego kursu języka niemieckiego prowadzą wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem pedagogicznym. W naszej szkole możesz liczyć również na zajęcia z native speakerami.

180 godzin lekcyjnych to nie wszystko, co oferujemy naszym uczniom. Uczestnicy kursu języka niemieckiego w naszych szkołach w Warszawie, mogą skorzystać również z darmowych konwersacji, konsultacji z lektorem, warsztatów fonetycznych i gramatycznych oraz dostępu do biblioteki i mediateki warszawskich filii Profi-Lingua.

Dla naszych Kursantów przygotowaliśmy ponadto bezpłatny Multibook, program do nauki słówek języka niemieckiego oraz ćwiczenia audio, które można wykorzystać do nauki języka w domu. Każdy uczestnik może liczyć również na dostęp do e-Akademii oraz zniżkę na podręczniki.

Dodatkowo, naszym przyszłym Kursantom możemy zapewnić atrakcyjne rabaty dla studentów. Wszyscy Słuchacze standardowego kursu języka niemieckiego mogą także skorzystać z naszej oferty „Drugi Język Gratis!” by razem z Profi-Lingua rozpocząć przygodę z wybranym językiem na poziomie początkowym.

Zajęcia we własnych filiach

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszych szkołach. Fakt ten niewątpliwie wpływa na komfort naszych słuchaczy. W Warszawie dysponujemy kilkoma filiami. Do każdej z nich można bez problemu dojechać komunikacją miejską. Wybierz najlepszą dla siebie lokalizację i zacznij u nas kurs języka niemieckiego. 

Egzaminacyjne kursy z języka niemieckiego

Egzaminacyjne kursy z języka niemieckiego są kursami standardowymi na wyższym poziomie zaawansowania. W Profi-Lingua w Warszawie przygotowujemy naszych Kursantów do egzaminów TELC oraz egzaminów Instytutu Goethego. Zapoznajemy naszych słuchaczy ze strukturą i wymogami poszczególnych egzaminów z j.niemieckiego, typami pytań oraz technikami egzaminacyjnymi. Ćwiczymy różne rodzaje zadań, z którymi słuchacze spotkają się na właściwym egzaminie.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem