Aktualności Szczegóły

Indywidualny kurs norweskiego w Warszawie

Znajomość języków skandynawskich jest mile widziana przez polskich pracodawców. W Profi-Lingua podążamy z duchem czasu, dlatego nie mogło zabraknąć norweskiego w naszej ofercie kursów indywidualnych. Jeśli cenią sobie Państwo komfort i elastyczność, zapraszamy do wspólnej nauki!

Korepetycje z j. norweskiego?

Kurs indywidualny języka norweskiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face, dlatego skojarzenie z tradycyjnymi korepetycjami jest jak najbardziej trafne. Lekcje odbywają się w kameralnej atmosferze – Słuchacz spotyka się z lektorem bez obecności osób trzecich. Dzięki temu nauczyciel poświęca 100% swojej uwagi Kursantowi i ma możliwość dostosowania tempa nauki do możliwości językowych ucznia, co przekłada się na efektywność zajęć.

Inną zaletą formy „face to face” jest dostosowywanie tematyki zajęć do potrzeb, oczekiwań oraz zainteresowań Słuchacza. W Profi-Lingua oferujemy bowiem różne formuły kursów indywidualnych z j. norweskiego. Wybór jednej z nich pozostawiamy w Państwa rękach. Prowadzimy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne (np. języka medycznego, technicznego czy biznesowego). W naszej szkole mogą się Państwo zapisać także na kurs konwersacyjny bądź szkolenie intensywne, które jest przeznaczone zwłaszcza dla osób planujących wyjazd do kraju fiordów.

Możemy bez wahania powiedzieć, że w kwestii tematyki kursu indywidualnego nie stawiamy żadnych granic. Zapewniamy spersonalizowany program nauczania. Jesteśmy w stanie przygotować Słuchaczy do posługiwania się językiem norweskim zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wprowadzanie w trakcie zajęć słownictwa branżowego nie stanowi dla żadnego problemu. Siłą Profi-Lingua jest bowiem sprawdzona kadra lektorska z wykształceniem lingwistycznym.

Jeżeli chcą Państwo uczyć się norweskiego od najlepszych, nasza szkoła jest najlepszym możliwym wyborem na rynku!

Zajęcia z norweskiego w Profi-Lingua

Dbamy o komfort naszych Słuchaczy, dlatego u nas mają Państwo realny wpływ na kształt harmonogramu kursu. Pozostawiamy w Waszych rękach wybór terminów, częstotliwości oraz liczby zajęć.

Jesteśmy także elastyczni w kwestiach dotyczących lokalizacji. Oferujemy na terenie Warszawy bezpłatny dojazd lektora do ucznia. Jednocześnie może Państwu zaproponować zorganizowanie lekcji z j. norwerskiego w jednej z naszych warszawskich filii. Szczegóły dotyczące miejsca spotkań Słuchacza z korepetytorem ustalamy podczas zapisu na kurs.

Prowadzimy zajęcia z j. norweskiego dla osób na różnym poziomie zaawansowania. U nas mogą Państwo rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z tym językiem.

Indywidualny norweski – zapisy

Na indywidualny kurs j. norweskiego mogą Państwo się zapisać w każdej chwili. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i firmy i instytucje, które chciałby skorzystać z naszej oferty.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem