Aktualności Szczegóły

Kurs języka norweskiego w Warszawie

Norweskim posługuje się zaledwie 5 milionów ludzi na świecie. Język ten nie należy zatem do najpopularniejszych, ale opłaca się go uczyć. W Polsce wielu przedsiębiorców znajomość norweskiego uznaje bowiem za atut u potencjalnych pracowników. Chcesz zdobyć lepsze zatrudnienie i więcej zarabiać? A może planujesz wyjazd do kraju fiordów? Niezależnie, co jest źródłem Twojej motywacji nauki norweskiego, kurs językowy w Profi-Lingua spełni Twoje wymagania w 100%!

Jeżeli spodoba Ci się nasza propozycja, wypełnij FORMULARZ albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wybierając Profi-Lingua, wybierasz:

 • 24 lata doświadczenia w nauczaniu Polaków języków obcych
 • wykwalifikowanych i sprawdzonych lektorów oraz native speakerów
 • szeroki wybór terminów oraz grup zaawansowania
 • najwyższą jakość kształcenia, potwierdzoną nagrodami m.in. Grand Prix Laur Klienta
 • szkołę z Akredytacją Kuratorium Oświaty
 • ośrodek nauczania języków obcych, który od lata zdobywa czołowe miejsca w rankingach Newsweeka

Jak wygląda u nas nauka j. norweskiego?

W Profi-Lingua na pierwszym miejscu stawiamy komunikację, dlatego podczas zajęć nasi Słuchacze ćwiczą wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Największy nacisk kładziemy na zdolność płynnej konwersacji. Oferujemy szereg dodatkowych i bezpłatnych lekcji, podczas których Kursanci mogą szlifować tę umiejętność. Po kursie w Profi-Lingua rozmowa w języku norweskim nie będzie Ci sprawiała żadnego problemu!

W naszej szkole uczymy Słuchaczy żywego języka. Korzystamy podczas zajęć nie tylko z najlepszych podręczników, ale również z autentycznych materiałów prasowych, dokumentów, fragmentów programów telewizyjnych i filmów. Wszystko po to, abyś poznał norweski w praktyce.

Kursy norweskiego w Profi-Lingua są kursami języka ogólnego. Oznacza to, że przygotowujemy Słuchaczy do posługiwania się norweskim w różnych sytuacjach życia codziennego – w okolicznościach prywatnych i zawodowych. U nas poznasz zarówno język potoczny, jak i formalny.

180 lekcji 45-minutowych?! To możliwe!

W Profi-Lingua oferujemy największy Pakiet Słuchacza! Nigdzie indziej nie znajdziesz tak wielu zajęć w równie atrakcyjnej cenie. Zapisując się na kurs norweskiego w naszej szkole, otrzymujesz bowiem:

 • 120 lekcji 45-minutowych obowiązkowych, odbywających się w stałych terminach
 • 60 lekcji dodatkowych konwersacji
 • możliwość udziału w organizowanych warsztatach językowych (gramatycznych i fonetycznych)
 • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
 • dostęp do e-Akademii (możliwość e-learningu!)
 • zniżkę na podręczniki

Drugi Język Gratis!

Wszyscy uczestnicy kursów norweskiego w grupach mogą skorzystać z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na zajęcia z innego języka obcego w Profi-Lingua na poziomie dla osób początkujących. Tylko u nas: płacisz za jeden, uczysz się dwóch! O szczegóły pytaj w jednej z warszawskich filii naszej szkoły.

Organizacja kursu j. norweskiego

Kursy j. norweskiego w Profi-Lingua rozpoczynają się w październiku i kończą w czerwcu. Możesz dołączyć jednak do grona naszych Słuchaczy również w drugim semestrze, tj. na przełomie lutego i marca. Lekcje odbywają się w małych grupach.

Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć z języka norweskiego i organizujemy lekcje w soboty, które stanowią idealną propozycję dla osób pracujących od poniedziałku do piątku. Z nami bez problemu znajdziesz czas na naukę norweskiego w swoim grafiku.

W Warszawie szkoła Profi-Lingua ma kilka filii. Do każdej z nich można bez problemu dojechać komunikacją miejską. Możesz wybrać zatem najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

Wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych, dzięki czemu zapewniamy Kursantom komfortowe warunki nauki. Odwiedź nas i sam się przekonaj! Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem