Aktualności Szczegóły

Kurs języka portugalskiego w Warszawie

W rankingach najczęściej używanych języków na świecie portugalski zawsze znajduje się w pierwszej dziesiątce. Posługuje się nim ponad 270 milionów ludzi! Chcesz dołączyć do tego grona? To proste – zapisz się na kurs językowy w Profi-Lingua i skorzystaj z naszego bogatego pakietu zajęć, a portugalski nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic!

W Profi-Lingua prowadzimy kursy dla osób o różnym poziomie znajomości języka portugalskiego. Jeżeli uznasz naszą ofertę za atrakcyjną, wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Na podstawie jego wyników przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy zaawansowania. Jednocześnie informujemy, że formularz i test mają charakter niezobowiązujący.

Portugalski w Profi-Lingua

  1. W naszej szkole oferujemy kursy języka ogólnego. W trakcie zajęć poznasz zatem takie sformułowania i słownictwo, dzięki którym będziesz mógł swobodnie porozumiewać się w j. portugalskim w życiu prywatnym i zawodowym.
  2. Podczas lekcji Słuchacze kursów portugalskiego ćwiczą wszystkie sprawności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.
  3. Korzystamy z najlepszych podręczników dostępnych na rynku oraz z autentycznych artykułów prasowych, dokumentów, fragmentów programów telewizyjnych oraz filmów, dzięki czemu w Profi-Lingua poznajesz nie tylko teoretyczną stronę języka, ale również jego zastosowanie w praktyce.
  4. Oferujemy największy wybór terminów zajęć, więc z nami spokojnie znajdziesz czas na naukę portugalskiego.
  5. Nasz pakiet Słuchacza zawiera szereg dodatkowych lekcji, na które bezpłatnie mogą zapisywać mogą się wszyscy chętni uczestnicy kursu.
  6. Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania, dlatego zajęcia z j. portugalskiego w Profi-Lingua prowadzą wyłącznie lektorzy z wykształceniem lingwistycznym i doświadczeniem pedagogicznym.

180 lekcji j. portugalskiego!

Praktyka czyni mistrza, dlatego dla naszych Kursantów przygotowaliśmy najbogatszy pakiet zajęć z j. portugalskiego na rynku!

Słuchaczom Profi-Lingua oferujemy aż 180 lekcji 45-minutowych, a dokładniej 120 lekcji obowiązkowych oraz 60 dodatkowych konwersacji.

Ponadto w naszym pakiecie znajdują się: warsztaty językowe (gramatyczne i fonetyczne), konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do zasobów biblioteki oraz mediateki w siedzibie Profi-Ligua, dostęp do e-Akademii (możliwość e-learningu!) oraz zniżka na podręczniki.

Wszyscy uczestnicy kursów portugalskiego mogą także skorzystać z naszej specjalnej oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Zapytaj w jednym z naszych sekretariatów o szczegóły!

Jesteś studentem? Okaż legitymację podczas zapisu na kurs j. portugalskiego, a zapewnimy Ci atrakcyjny rabat!

Organizacja zajęć z j. portugalskiego w Warszawie

Kursy j. portugalskiego rozpoczynają się w październiku i kończą w czerwcu. Trwają dwa semestry. Zaliczenie obu skutkuje awansem Słuchacza do grupy na wyższym poziomie zaawansowania.

Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Nasza oferta jest atrakcyjna zarówno dla osób uczących się, jak i pracujących. Dla każdego, kto chce się uczyć j. portugalskiego!

W Warszawie szkoła Profi-Lingua posiada kilka filii. W każdej z placówek prowadzimy kursy portugalskiego, więc możesz wybrać najlepszą dla siebie lokalizację i cieszyć się dogodnym dojazdem.

W przeciwieństwie do wielu stołecznych szkół językowych, nasze zajęcia odbywają się wyłącznie w salach dydaktycznych należących do Profi-Lingua. Nie wynajmujemy sal w gimnazjach czy liceach. U nas czujesz się komfortowo!

Akredytacja Kuratorium Oświaty, Grand Prix Laur Klienta, tytuł Jakość Roku 2014 ....

... wybierając naukę j. portugalskiego w Profi-Lingua w Warszawie, wybierasz najlepszą ofertę na rynku!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem