Aktualności Szczegóły

Kurs rosyjskiego dla firm w Warszawie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Chcą Państwo nawiązać kontakty biznesowe z klientami i przedsiębiorcami rosyjskojęzycznymi? Warto zacząć od przygotowania pracowników na ten krok i zainwestowania w ich znajomość języka rosyjskiego. Zapraszamy na kursy dla firm w Profi-Lingua. 

Nauka rosyjskiego dla firm w Warszawie

Szkoła Profi-Lingua jest obecna na rynku szkół językowych od ponad 24 lat. W tym okresie udało nam się przeprowadzić szkolenia dla tysięcy klientów korporacyjnych. Każda współpraca była dla nas wyjątkowa i satysfakcjonująca. Liczne referencje, które uzyskaliśmy, świadczą o sukcesie obu stron. 

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczą również nagrody, które otrzymaliśmy na przestrzeni lat. Zdobyliśmy 1. miejsce w rankingu szkół językowych przygotowanym przez Newsweek. Posiadamy również Akredytację Kuratorium Oświaty. Zostaliśmy także wyróżnieni tytułem „Jakość Roku 2014”. Nie będziemy tego ukrywać – wybierając Profi-Lingua, wybierają Państwo najlepszych!

Rosyjski dla firm – indywidualne podejście 

Źródłem naszego sukcesu jest indywidualne podejście. Program kształcenia za każdym razem dostosowujemy do Klienta. Mogą u nas Państwo liczyć na zajęcia zarówno z języka ogólnego, jak i języka biznesowego. W czasie lekcji wprowadzamy również słownictwo branżowe, którego znajomość jest niezbędna dla pracowników firmy. 

W naszej ofercie znajdą Państwo także warsztaty z prowadzenia spotkań biznesowych w języku rosyjskim, z prezentacji, korespondencji czy negocjacji. Dla managerów jesteśmy w stanie przygotować kurs intensywny. Wszystko zależy od potrzeb przedsiębiorstwa i jego celów, które musimy poznać, aby stworzyć program nauczania „szyty na miarę”. 

Zajęcia z j.rosyjskiego? Jesteśmy elastyczni!

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno znaleźć czas na kurs językowy. Dlatego to w rękach naszych Klientów pozostawiamy decyzyjność w sprawie terminów lekcji, ich liczby czy też częstotliwości.

Lekcje odbywają się w jednej z warszawskich siedzib Profi-Lingua bądź bezpośrednio u Państwa w firmie. Oferujemy naszym Klientom możliwość wyboru zajęć z lektorem języka rosyjskiego bądź zajęć z native speakerem.

Zapisy na kurs dla firm w Warszawie

Każda warszawska firma, której zależy na znajomości języka rosyjskiego przez kadrę pracowniczą, może zgłosić się do Profi-Lingua. My w odpowiedzi przeprowadzimy dla Państwa audyt językowy, który pozwoli rozpoznać poziom znajomości języka przez pracowników firmy oraz ich oczekiwania względem kursu. Na podstawie wyników audytu tworzymy indywidualną ofertę dla konkretnego przedsiębiorstwa. Zapraszamy!

W Warszawie informacji o kursach dla firm udzieli Państwu:
p. Ilona Wylizińska (tel. 500 184 880, e-mail:iwylizinska@profi-lingua.pl)
p. Ewa Domańska (tel. 531 690 186, e-mail:edomanska@profi-lingua.pl)
p. Tomaszem Chrześcijańskim (tel. 535 533 515, e-mail:tchrzescijanski@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem