Aktualności Szczegóły

Indywidualny kurs rosyjskiego w Warszawie

Język rosyjski był swego czasu w Polsce tak popularny, jak dzisiaj jest język angielski. Obecnie jednak coraz mniej osób może pochwalić się jego znajomością. Równocześnie na warszawskim rynku pracy, znajomość języka rosyjskiego jest bardzo ceniona. Jest to jeden z powodów, dla którego zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty indywidualne kursy języka rosyjskiego. 

Korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie

Indywidualny kurs języka rosyjskiego w szkole w Warszawie ma formę korepetycji. Uczeń może wybrać zajęcia z lektorem języka rosyjskiego bądź zajęcia z native speakerem. Terminy spotkań ustalane są w porozumieniu z Kursantem. Wybór dnia i godziny zajęć leży po stronie ucznia. Jest to idealna propozycja dla osób zapracowanych i permanentnie zajętych.  

Spotkania Kursanta z lektorem bądź native speakerem mogą odbywać się w naszej szkole. W Warszawie na chwilę obecną dysponujemy kilkoma placówkami. Aż cztery z nich są zlokalizowane przy stacjach metra. W każdej z nich mogą Państwo w dowolnej chwili rozpocząć indywidualny kurs języka rosyjskiego. Po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje również możliwość organizacji zajęć poza szkołą. Istnieje również możliwość dojazdu lektora we wskazane miejsce.

Język rosyjski face to face

Podstawą nauki każdego języka jest kontakt z osobą, która tym językiem się sprawnie posługuje. Dlatego indywidualne kursy języka rosyjskiego w naszej szkole mają formę zajęć face to face. Wychodzimy z założenia, że bez regularnych i bezpośrednich spotkań ucznia z korepetytorem, trudno oczekiwać spektakuarnego sukcesu w krótkim czasie. 

Nasi lektorzy i native speakerzy z języka rosyjskiego za każdym razem dostosowują program nauczania do konkretnego ucznia. Przy jego opracowywaniu, biorą pod uwagę sugestie i zainteresowania Kursanta, dzięki czemu czerpie on większą przyjemność z zajęć. To z kolei wpływa pozytywnie na tempo nauki języka rosyjskiego i zwiększa motywację Słuchacza. W naszej szkole mogą Państwo rozpocząć indywidualny kurs języka rosyjskiego niezależnie od poziomu znajomości tego języka. Dodatkowo, taki kurs można rozpocząć w każdym momencie, co daje maksimum swobody przy ustalaniu kolejnych spotkań z lektorem.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem