Aktualności Szczegóły

Kurs języka rosyjskiego w Warszawie

Przystępna cena, do 180 godzin lekcyjnych, bogaty pakiet zajęć dodatkowych, bezpłatny dostęp do różnego rodzaju pomocy naukowych, kontakt z native speakerami – brzmi zachęcająco? Jeśli tak, wybierz kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua!

Chcesz się zapisać? Rozwiąż nasz BEZPŁATNY TEST.

Jeśli nigdy nie uczyłeś się języka rosyjskiego, uzupełnij FORMULARZ.

Pracownicy naszej szkoły skontaktują się ze wszystkimi zainteresowanymi osobami. Zapraszamy!

Rosyjski w Warszawie

Dlaczego warto wybrać kurs języka rosyjskiego w naszej szkole? Dlatego, że stawiamy na język ogólny. Taki, którym możesz posługiwać się w zwykłych codziennych sytuacjach, w kontaktach towarzyskich czy w miejscu pracy. 

W czasie zajęć zdobędziesz wszystkie sprawności językowe – po naszym kursie słuchanie, mówienie, pisanie i czytanie w języku rosyjskim nie będzie Ci sprawiało żadnego problemu!

Kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua, to zajęcia w grupach. Przynależność do grupy zależy od poziomu znajomości języka. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób osoby początkujących, jak i do osób, które miały okazję już styczność z rosyjskim w przeszłości. 

Nauczanie języka rosyjskiego 

Uczymy Polaków języków obcych już od ponad 24 lat! Niezmiennie cieszymy się wysoką renomą, a jakość kształcenia, którą prezentujemy została wielokrotnie wyróżniona m.in. Newsweek Polska w rankingu warszawskich szkół językowych umieścił nas na pierwszym miejscu

Zdobyliśmy również Akredytację Kuratorium Oświaty, nagrodę „Jakość Roku 2014” oraz Grand Prix Laur Klienta. To świadczy tylko o jednym – wybierając naszą szkołę, wybierasz naukę u najlepszych!

Kurs języka rosyjskiego- szczegóły

Kurs języka rosyjskiego trwa od października do czerwca. Składa się ze 120 lekcji 45-minutowych podstawowych oraz 60 warsztatów lingwistycznych dodatkowych, na które może uczęszczać każdy Słuchacz. Łącznie proponujemy zatem aż 180 godzin lekcyjnych spędzonych z językiem rosyjskim. Zajęcia w naszej szkole prowadzą wyłącznie profesjonalni lektorzy oraz native speakerzy. 

Do 180 godzin lekcyjnych dołączamy jeszcze bezpłatne konwersacje, konsultacje z lektorem oraz warsztaty gramatyczne i fonetyczne. Nasi kursanci mogą całkowicie nieodpłatnie korzystać z zasobów biblioteki językowej, mediateki oraz zapisać się do e-Akademii. 

Oferujemy również zniżkę na podręczniki oraz darmo program do nauki słówek z lekcji oraz ćwiczenia audio, które można wykonywać samodzielnie.

Jesteś studentem? W Profi-Lingua w Warszawie możesz uzyskać korzystny rabat

Dodatkowo wszyscy uczestnicy kursu języka rosyjskiego mogą u nas skorzystać z oferty „Drugi Język Gratis!” i rozpocząć naukę kolejnego języka w naszej szkole za darmo.

Kurs języka rosyjskiego w Warszawie

Szkoła Profi-Lingua ma w stolicy kilka filii. Każda z nich organizuje standardowe kursy języka rosyjskiego. Wybierz tę, której lokalizacja najbardziej Ci odpowiada i przyjedź do nas. Zapoznamy Cię ze szczegółami naszej oferty. 

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszych siedzibach. Nie wynajmujemy sal od innych szkół. Wybierając jedną z filii Profi-Lingua, wybierasz miejsce spotkań z językiem rosyjskim na cały rok!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem