Aktualności Szczegóły

Indywidualny kurs szwedzkiego w Warszawie

W przypadku znajomości języków obcych zasada „im więcej, tym lepiej” jest zawsze aktualna. W dzisiejszym zabieganym świecie trudno jednak znaleźć czas na naukę. Dlatego w Profi-Lingua organizujemy kursy indywidualne. Chcieliby Państwo poznawać szwedzki na własnych warunkach? Zapraszamy do naszej szkoły!

Szwedzki indywidualnie – zalety

  1. W Profi-Lingua Słuchacz sam wybiera zagadnienia, które zostają omówione następnie na zajęciach. Tematyka kursu zależy zatem od Państwa. My ze swojej strony oferujemy spersonalizowany program nauczania. Podczas jego opracowywania uwzględniamy zawsze potrzeby i oczekiwania Kursanta.
  2. Prowadzimy kursy o różnej formule, tj. kursy języka ogólnego, specjalistycznego (m.in. języka medycznego, prawniczego oraz biznesowego), kursy konwersacyjne oraz kursy intensywne. Wybór pozostawiamy w Państwa rękach!
  3. W naszej szkole uczą wyłącznie sprawdzeni lektorzy j. szwedzkiego z wykształceniem lingwistycznym oraz doświadczeniem pedagogicznym. Szukają Państwo profesjonalisty? Zapraszamy do nas!
  4. Harmonogram kursu zawsze ustalamy w porozumieniu z Słuchaczem. W Profi-Lingua mają Państwo ostatnie słowo w kwestii dotyczących terminów, częstotliwości oraz liczby zajęć z języka szwedzkiego.
  5. Oferujemy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie Warszawy. Słuchacz może zatem wybrać dogodną dla siebie lokalizację. W przypadku dostępnych sal możliwe jest przeprowadzenie lekcji w jednej z naszych stołecznych siedzib.
  6. Indywidualny kurs w Profi-Lingua mogą Państwo rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od podziału na semestry!
  7. Organizujemy zajęcia dla osób o różnym poziomie znajomości języka szwedzkiego.

Korepetycje z j. szwedzkiego?

Indywidualny kurs j. szwedzkiego to zajęcia face to face. Przypominają one tradycyjne korepetycje. Różnica polega na tym, że wybierając Profi-Lingua, nie muszą Państwo zajmować się poszukiwaniami odpowiedniego lektora i innymi sprawami organizacyjnymi. Bierzemy to na siebie!

Forma „face to face” niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim nauczyciel ma szansę szybko rozpoznać możliwości językowe Słuchacza i dopasować do nich tempo nauczania. Kameralna atmosfera sprzyja także przełamywaniu bariery komunikacyjnej. Indywidualne zajęcia są idealne dla osób, które odczuwają lęk przed mówieniem w j. obcym!

Z naszego doświadczenia wynika, że Słuchacze kursów indywidualnych czują się bardziej zmotywowani do nauki, a motywacja ta przekłada się na maksymalne efekty w krótkim czasie.

Jeżeli cenią sobie Państwo komfort i elastyczność, indywidualne zajęcia z j. szwedzkiego w Profi-Lingua będą świetnym wyborem!

Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne, firmy oraz instytucje!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem