Aktualności Szczegóły

Kurs języka szwedzkiego w Warszawie

Od kilku lat na polskim rynku można zaobserwować wzrost liczby ofert pracy dla osób znających języki skandynawskie. Do tej grupy zalicza się język szwedzki. Jeżeli chcesz zatem znaleźć wymarzone zatrudnienie z wysokim wynagrodzeniem, powinieneś najpierw zainwestować w swoje kwalifikacje zawodowe. I zapisać się na kurs języka szwedzkiego w Profi-Lingua!

Język szwedzki w Warszawie

Na kurs szwedzkiego w Profi-Lingua może zapisać się każdy, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Zapraszamy osoby początkujące oraz te, które w jakimś stopniu znają już język. 

Jeżeli nigdy nie uczyłeś się języka szwedzkiego, wypełnij FORMULARZ.

Chcesz szlifować nabyte w przeszłości zdolności językowe? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Wyniki testu decydują o przydziale do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania. Nasi pracownicy skontaktują się telefonicznie ze wszystkimi osobami, które okażą swoje zainteresowanie kursem.

Zajęcia z języka szwedzkiego w Profi-Lungua

Kurs języka szwedzkiego w Profi-Lingua trwa od października do czerwca i dzieli się na dwa semestry. W ramach jednego semestru odbywa się 90 lekcji 45-minutowych, w tym 60 lekcji obowiązkowych i 30 dodatkowych warsztatów językowych. 

Każdy Słuchacz może również korzystać bez limitu z bezpłatnego pakietu dodatkowego, na który składają się: warsztaty językowe, konsultacje z prowadzącym, dostęp do biblioteki i mediateki oraz e-Akademia (nauka przez internet).

Super dodatek: uczestnicy kursów języka szwedzkiego mogą całkowicie bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach z innego języka obcego na poziomie początkowym w Profi-Lingua. 

Kurs szwedzkiego w Profi-Lingua to zajęcia z języka ogólnego. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawności językowe: czytanie, słuchanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. W czasie lekcji wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe oraz telewizyjne. Dzięki temu nasi Słuchacze poznają zastosowanie języka szwedzkiego w praktyce.

Szwedzki w Warszawie – gdzie?

Wszystkie zajęcia prowadzone są w naszych własnych salach dydaktycznych. W Warszawie posiadamy kilka filii i w każdej z nich jest organizowany kurs języka szwedzkiego. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie lokalizację i nie tracić czasu na dojazdy. 

Kurs w Profi-Lingua - dlaczego warto?

  • uczymy Polaków języków obcych już od ponad 24 lat –  mamy spore doświadczenie!
  • gwarantujemy wysoką jakość nauczania, czego wyrazem jest szereg wyróżnień m.in. nagroda Grand Prix Laur Klienta
  • posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty w Warszawie
  • zajęliśmy 1. miejsce w rankingu szkół językowych Newsweeka – cieszymy się prestiżem!
  • zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych lektorów i native speakerów
Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem