Aktualności Szczegóły

Kurs włoskiego dla firm w Warszawie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Państwa firma prowadzi interesy z włoskimi klientami i przedsiębiorstwami, ale Wasi podwładni nie komunikują się w ich języku? Czas to zmienić i zainwestować w kurs korporacyjny, który oferujemy w Profi-Lingua. Wybierając nasze szkolenie, wybierają Państwo gwarancję wzrostu kompetencji językowych pracowników, a zatem także lepszą przyszłość dla swojej firmy.

Włoski dla firm w Warszawie

Szkoła Profi-Lingua ma 24-letnie doświadczenie w nauce języków obcych. Przez ten czas z naszej oferty kursów językowych dla firm skorzystało ponad tysiąc (!) przedsiębiorstw w Polsce. Każda współpraca zakończyła się sukcesem. Zapraszamy do lektury naszych referencji zamieszczonych na stronie.

O wysokiej jakości naszych usług świadczy fakt, że szkoliliśmy m.in. pracowników Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Biura Ochrony Rządu oraz Ministerstwa Finansów. 

Naszą ofertę kursów dla firm najbardziej trafie można opisać słowami: „indywidualne podejście” oraz „elastyczność”.

Indywidualne podejście

Nasi Klienci sami decydują, czego chcą się uczyć. Chcą Państwo swobodnie posługiwać się językiem ogólnym? A może większy nacisk nasi lektorzy mają położyć na język biznesowy? Czy kurs ma mieć formę konwersacji? Aby opracować indywidualny program nauczania, każdej firmie zadajemy tego typu pytania. 

Nasza oferta zakłada możliwość nauki prowadzenia negocjacji w języku włoskim, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych. W treści nauczania wkomponowujemy słownictwo branżowe. Po naszym kursie Państwa pracownicy będą bez problemu posługiwali się językiem włoskim w środowisku pracy. 

Elastyczność

Nasza elastyczność nie polega wyłącznie na realizacji Państwa potrzeb i celów w ramach programu nauczania. Pozostawiamy naszym Klientom również decyzyjność dotyczącą organizacji zajęć. To w Państwach rękach znajdują się kwestie dotyczące terminów spotkań, ich częstotliwości czy liczby. Nasi Klienci mają również prawo wyboru zajęć z lektorem języka włoskiego bądź z native speakerem. 

Zajęcia odbywają się w jednej z warszawskich filii szkoły językowej Profi-Lingua bądź u Państwa w firmie. Oferujemy bezpłatny dojazd korepetytora do Klienta.

Firmowe kursy języka włoskiego

Każda warszawska firma może zgłosić się do naszej szkoły i zapisać na kurs językowy z języka włoskiego. Zanim rozpoczną się zajęcia przeprowadzimy w Państwa przedsiębiorstwie audyt językowy. Przyjmuje on zwykle dwie formy: ankiety i testu z języka włoskiego. Dzięki audytowi poznajemy oczekiwania Państwa pracowników oraz ich poziom znajomości języka. Pozwala nam to do końca spersonalizować naszą ofertę.

Zajecia z j.włoskiego dla firm-zapisy:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek zapytania odnośnie kursu dla firm, prosimy o kontakt z:

p. Iloną Wylizińską (tel. 500 184 880, e-mail:iwylizinska@profi-lingua.pl)
p. Ewa Domańską (tel. 531 690 186, e-mail:edomanska@profi-lingua.pl)
p. Tomaszem Chrześcijańskim (tel. 535 533 515, e-mail:tchrzescijanski@profi-lingua.pl).

Zapraszamy wszystkie warszawskie firmy do skorzystania  naszej oferty kursów korporacyjnych! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem