Aktualności Szczegóły

Indywidualny kurs włoskiego w Warszawie

Współczesna Warszawa jest miastem multikulturowym. Ta multikulturowość niesie za sobą potrzebę komunikowania się w językach obcych. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, przygotowaliśmy ofertę kursów indywidualnych. Kursów, na które czas może znaleźć każdy mieszkaniec stolicy. Jednym z języków, których naukę Państwo oferujemy, jest język włoski.

Korepetycje z języka włoskiego w Warszawie

Kursy indywidualne z języka włoskiego w Profi Lingua mają formę tradycyjnych korepetycji. Nasi pracownicy przydzielają Kursantowi – zgodnie z jego życzeniem – lektora języka włoskiego bądź native speakera. Następnie zostaje ustalony harmonogram osobistych spotkań. 

Wychodzimy z założenia, że w odniesieniu do nauki języka włoskiego, bezpośredni kontakt Kursanta z lektorem / native speakerem jest podstawą sukcesu. Korepetycje z lektorami oraz native speakerami odbywają się w oddziałach szkoły Profi-Lingua. W Warszawie obecnie działa sześć placówek i mogą Państwo podjąć naukę języka włoskiego w każdej z nich. Zajęcia mogą być także prowadzone w innych, dogodnych dla Państwa lokalizacjach. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów w tej kwestii.

Zalety indywidualnego kursu z języka włoskiego

  • terminy zajęć i ich częstotliwość zajęć z j. włoskiego zależą w naszej szkole od Kursanta. Kalendarz spotkań z lektorem języka włoskiego bądź native speakerem dostosowywany jest zatem do Państwa dyspozycyjności 
  • program nauczania języka włoskiego w przypadku kursu indywidualnego jest każdorazowo dopasowywany do potrzeb konkretnego Kursanta. Lektorzy i native speakerzy biorą przy tym pod uwagę nie tylko poziom zaawansowania Kursanta, ale również jego cele i uwagi. 
  • kurs face to face gwarantuje szybsze efekty w nauce języka włoskiego. Lektor lub native speaker jest w stanie poświęcić w czasie lekcji całą swoją uwagę Kursantowi, wyeliminować błędy w wymowie i dać niezbędne wskazówki, dotyczące nauki języka włoskiego 

Kurs face to face - zdaniem lektora

Dlaczego warto uczyć się języka włoskiego w ramach zajęć indywidualnych?
Na to pytanie odpowiada lektorka j.włoskiego, pracująca w Profi-Lingua w Warszawie:

"Zajęcia indywidualne z j. włoskiego dają możliwość dostosowania tempa i czasu trwania lekcji do własnych potrzeb i oczekiwań, ustalenia z lektorem zakresu materiału do opanowania oraz położenia nacisku na szczególnie dla Was interesujące aspekty nauki języka.

Ważna jest także osobista relacja z prowadzącym zajęcia, która pomoże pokonać barierę związaną z mówieniem w języku włoskim na większym forum. Może wydawać się to szczególnie trudne na początku nauki. Podczas zajęć indywidualnych wykorzystujemy maksymalnie czas zajęć, ponieważ uwaga lektora jest skupiona na jednej osobie. Skłania to Słuchaczy do większej aktywności. W trakcie zajęć indywidualnych, Kursanci mają szansę powtórzyć już znane i opanować nowe zagadnienia gramatyczne i leksykalne. Ćwiczymy rozumienie ze słuchu, wykorzytujemy materiały audio i video, co bardzo urozmaica nasze zajęcia z języka włoskiego."

...zajęcia indywidualne z j.włoskiego to najlepszy wybór dla osób, które stawiają na intensywną naukę i oczekują szybkich wyników.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem