Aktualności Szczegóły

Kurs języka włoskiego w Warszawie

Jeśli chcesz uczyć się języka włoskiego w renomowanej szkole językowej, zapraszamy do Profi-Lingua. Zapewniamy bogaty pakiet zajęć podstawowych i dodatkowych, dostęp do bezpłatnych pomocy naukowych oraz zajęcia z native speakerami. Sprawdź naszą ofertę i zapisz na standardowy kurs języka włoskiego już dziś!

Standardowy kurs języka włoskiego –dla kogo?

Standardowy kurs języka włoskiego w Profi-Lingua to idealna oferta dla wszystkich osób, które:

  • chcą uczyć się języka ogólnego

Nauczymy Cię takich słów i wyrażeń, które będziesz mógł zastosować zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i kontaktach zawodowych;

  • są zainteresowane uczestnictwem w dużej liczbie zajęć z j.włoskiego

Standardowy kurs języka włoskiego w naszej szkole to aż 120 podstawowych godzin lekcyjnych i 60 dodatkowych, które są dostępne dla wszystkich chętnych Słuchaczy;

  • szukają szkoły językowej z renomą

Szkoła Profi-Lingua w Warszawie zdobyła 1. miejsce w rankingu szkół językowych Newsweek Polska. Posiadamy również Akredytację Kuratorium Oświaty. Jakość nauczania w naszej szkole potwierdzają przyznane nam wyróżnienia i nagrody

Osoby, które uczyły się już wcześniej języka włoskiego, prosimy o uzupełnienie bezpłatnego testu sprawdzającego poziom znajomości języka. Test dostępny jest online oraz w placówkach szkoły Profi-Lingua. 

Kurs języka włoskiego w Warszawie

Standardowy kurs języka włoskiego jest kursem w grupach. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy. 

Wszyscy uczestnicy ogólnego kursu języka włoskiego mogą liczyć na dostęp do pakietu aż 180 godzin lekcyjnych z j.włoskiego. Ale to wszystko! Naszym Słuchaczom zapewniamy również BEZPŁATNE: konwersacje, konsultacje z lektorem prowadzącym, warsztaty gramatyczne i warsztaty fonetyczne. Chętni mogą także korzystać z zasobów biblioteki językowej oraz mediateki, znajdujących się w naszych filiach.

Dodatkowo, kursantom Profi-Lingua w Warszawie, zapewniamy dostęp do programu do nauki słówek z lekcji oraz ćwiczenia audio z j.włoskiego, które pozwolą kontynuować naukę języka włoskiego w każdym miejscu. Oferujemy dostęp do e-Akademii oraz zniżkę dla podręczniki. Osoby uczęszczające na standardowy kurs języka włoskiego dla początkujących mogą również nieodpłatnie korzystać z naszego Multibooka.

Kursantom zainteresowanym nauką j.włoskiego oferujemy atrakcyjne rabaty studenckie. Ponadto wszyscy Słuchacze, którzy zapiszą się do nas na kurs standardowy, mogą skorzystać z naszej oferty "Drugi Język Gratis!" i zapisać się na bezpłatne zajęcia z wybranego przez siebie języka na poziomi dla osób początkujących.

Kurs egzaminacyjny z języka włoskiego

W szkole Profi-Lingua w Warszawie realizujemy kursy egzaminacyjne z języka włoskiego. Przeznaczone są one dla wszystkich osób, które chcą podejść do egzaminów: Instytutu Włoskiego, CILS, Diploma di Lingua Italiana „Firenze” (DELI/DILI/DALI) oraz TELC. 

Nauka języka włoskiego w Warszawie

Wszystkie lekcje języka włoskiego odbywają się w naszych warszawskich filiach. Do każdej z nich bez problemu dotrzesz komunikacją miejską – aż cztery z nich są zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie stacji warszawskiego metra. Dołącz do nas!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem