<

włoski Kielce

JĘZYK WŁOSKI W KIELCACH

Ucz się z nami języka włoskiego w Kielcach! Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa rodzaje kursów, zależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań. Wybierz kurs dla siebie!

Otrzymasz gratis

  •     Konwersacje bez ograniczeń
  •     Warsztaty fonetyczne
  •     Warsztaty gramatyczne 
  •     Konsultacje z lektorem prowadzącym
  •     Biblioteka językowa
  •     Medioteka
  •     E-learning

Egzaminy

Organizujemy dla naszych słuchaczy egzaminy próbne i właściwe TELC.
Każdy 2-letni (4-semestralny) etap nauki może zakończyć się egzaminem unijnym TELC (The European Language Certificates).

Test

Sprawdź, na jakim poziomie znasz włoski – rozwiąż test językowy on-line!

Ponieważ nauka języka włoskiego w naszej Szkole rozpoczyna się od weryfikacji Twojej znajomości włoskiego, zapamiętaj swój wynik i zgłoś się do naszej Szkoły w Kielcach – zakwalifikujemy Cię na odpowiedni poziom kursu włoskiego.


Sposób nauczania
Na kursie języka włoskiego szczególny nacisk kładziemy na komunikację, dlatego opracowaliśmy dla naszych słuchaczy specjalny pakiet konwersacyjny. Podczas zajęć rozwijamy  umiejętności porozumiewania się w języku włoskim w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV.
W Szkole w Kielcach nasi uczniowie mają dodatkowo nieograniczony dostęp do bezpłatnych konwersacji. Panuje tu przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą spotykać się ze swoimi lektorami na indywidualnych konsultacjach. U każdego słuchacza na bieżąco śledzimy postępy w nauce języka włoskiego. Przeprowadzamy okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki.

Lektorzy
Naukę języka włoskiego w naszej Szkole w Kielcach prowadzą polscy lektorzy lub native speakerzy z Włoch. Starannie dobrani nauczyciele spełniają surowe kryteria kwalifikacyjne Profi-Lingua. Zarówno polscy lektorzy, jak i native speakerzy posiadają wyższe wykształcenie oraz przygotowanie metodyczne i pedagogiczne. Podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Potwierdzeniem umiejętności zawodowych naszych lektorów są doskonałe wyniki, jakie słuchacze osiągają podczas egzaminów językowych.

Masz pytania dotyczące tego kursu?
Skontaktuj się z nami poprzez
Skype lub telefonicznie.

Zobacz również

Kurs wloskiego standardowy  Kurs wloskiego egzaminacyjny  Kurs wloskiego indywidualny  
ul. Sienkiewicza 42 25-507 Kielce
41 360 00 26/27
kielce@profi-lingua.pl
pon- czw 13-20 pt 13-18 sob 9-14

Jeżeli uczyłeś/aś się języka, rozwiąż nasz bezpłatny test, który sprawdzi Twój poziom zaawansowania.
TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem