Kurs angielskiego dla firm we Wrocławiu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W dzisiejszych czasach każdy bez wyjątku w swoim CV wpisuje „znajomość języka angielskiego”. Czy jednak ta „znajomość” znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Bywa różnie. Właśnie dlatego, wszystkich pracodawców zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursów językowych dla firm. Po zajęciach w Profi-Lingua, Państwa pracownicy nie będą mieli żadnych problemów ze swobodną komunikacją w języku angielskim.

Angielski dla firm – audyt językowy 

Pierwszym krokiem na drodze ku współpracy Profi-Lingua z klientami korporacyjnymi jest audyt językowy, który przeprowadzamy w firmie. Zwykle przyjmuje on dwie formy – formę ankiety oraz testu językowego. Wyniki audytu pozwalają nam określić poziom znajomości języka angielskiego Państwa pracowników oraz ułatwiają sprecyzowanie konkretnych potrzeb i oczekiwań względem kursu. 

Program kursu języka angielskiego dla firm

Przy opracowywaniu programu kursu języka angielskiego za każdym razem bierzemy pod uwagę sugestie Klienta. W naszej ofercie szkoleń dla firm znajdą Państwo:

  • ogólne kursy j.angielskiego
  • kursy biznesowe
  • kursy konwersacyjne
  • intensywne kursy j.angielskiego dla kadry managerskiej
  • warsztaty językowe z prowadzenia negocjacji, prezentacji oraz korespondencji

Gwarantujemy, że po udziale w naszym kursie, Państwa pracownicy będą swobodnie czuć się na spotkaniach biznesowych prowadzonych w języku angielskim.

Naszym Klientom oferujemy możliwość wyboru zajęć z lektorem języka angielskiego bądź zajęć z native speakerem

Nauka angielskiego dla firm – gdzie i kiedy?

Zajęcia z kursu języka angielskiego mogą odbywać się w Państwa firmie bądź we wrocławskiej siedzibie Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej w samym centrum miasta. Wybór lokalizacji pozostawiamy w rękach Klienta. 

Harmonogram szkolenia układamy w porozumieniu z Klientem. Możecie Państwo zdecydować o terminach zajęć, ich częstotliwości oraz liczbie lekcji. 

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Szkoła Profi-Lingua istnieje na rynku już od 25 lat. Przez ten okres udało nam się przeprowadzić kursy językowe dla ponad 1000 klientów korporacyjnych. We Wrocławiu szkoliliśmy m.in. pracowników BZWBK, Multikina, Vision Express, Euro Bank, SII, Ultimo, i wiele innych. Państwa firma może dołączyć do tego grona w każdej chwili. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem