Indywidualny kurs angielskiego we Wrocławiu

Obowiązki zawodowe i rodzinne uniemożliwiają Państwu udział w kursie języka angielskiego w grupach? W Profi-Lingua napięty grafik przestaje być problemem. Dla wszystkich osób zapracowanych przygotowaliśmy ofertę kursów indywidualnych. Z nami słowa „komfort i elastyczność” zyskują na znaczeniu!

Korepetycje z j.angielskiego

Program indywidualnego kursu języka angielskiego w szkole Profi-Lingua każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Słuchacza. Oprócz nauki języka ogólnego, przydatnego w codziennych sytuacjach, oferujemy Państwu możliwość nauki języka biznesowego.

Na życzenia Kursanta, nasi lektorzy wprowadzają również słownictwo specjalistyczne np. z branży marketingowej, finansowej, medycznej czy prawniczej. Dzięki temu po kursie w Profi-Lingua będą Państwo swobodnie posługiwać się językiem angielskim w środowisku pracy. 

Kurs języka angielskiego face to face

Indywidualny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Z założenia są to bezpośrednie i regularne spotkania ucznia z korepetytorem. Dzięki temu, nauczyciel jest w stanie szybko rozpoznać możliwości i umiejętności językowe Słuchacza. Daje to możliwość:

  • zmiany kształtu i tempa realizacji programu.
  • dopasowania treści nauczania do zainteresowań Kursanta
  • sprawnego wyeliminowania ewentualnych błędów językowych popełnianych przez ucznia.

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego

O terminach zajęć z indywidualnego kursu języka angielskiego decyduje Słuchacz.Uczniowie mają ostatnie słowo w kwestii częstotliwości i liczby lekcji. Zadaniem naszych pracowników jest profesjonalna organizacja Państwa zajęć. 

Naszym Kursantom oferujemy zajęcia z języka angielskiego z wykwalifikowanym lektorem bądź zajęcia z native speakerem. Wybór pozostawiamy w Państwa rękach.  

Chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem