Maturalny kurs angielskiego we Wrocławiu

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Egzaminów maturalnych boją się wszyscy – to naturalne. Ten strach da się jednak poskromić. Wystarczy odpowiednia motywacja i chęć do nauki. Proste? Nie dla każdego. Dla osób, które potrzebują profesjonalnej pomocy w przygotowaniach do egzaminów z języka angielskiego, stworzyliśmy ofertę kursów maturalnych. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością naszych Słuchaczy. Chcesz dołączyć do grona szczęśliwców, którym się udało? Zapraszamy!

Matura z j.angielskiego- podstawowa czy rozszerzona? 

W szkole Profi-Lingua przygotujemy Cię do zdawania matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i na poziomie rozszerzonym. Podczas zajęć, kładziemy równy nacisk na ćwiczenie wszystkich sprawności językowych. W trakcie kursu, potrenujesz speaking, listening, reading oraz writing. Dzięki temu, zarówno egzamin ustny, jak i egzamin pisemny, zdasz śpiewająco!

Programy naszych kursów maturalnych we Wrocławiu są przygotowywane przez członków komisji egzaminacyjnych. Podczas zajęć, zapoznasz się nie tylko z typami zadań, które pojawią się arkuszach maturalnych, ale również z samą strukturą egzaminu z j.angielskiego oraz z wytycznymi oceniania. Dzięki temu, nic Cię już w maju nie zaskoczy!

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Kurs maturalny języka angielskiego w Profi-Lingua – zalety:

  • w trakcie kursu, pracujemy na autentycznych materiałach egzaminacyjnych
  • otrzymasz wszystkie niezbędne materiały do nauki opracowane przez wyawnictwo Macmillan
  • organizujemy próbną maturę z języka angielskiego w naszej szkole
  • oferujemy aż 112 lekcji!
  • dajemy pisemną gwarancję zdania matury

Zajęcia z kursu maturalnego – kiedy i gdzie?

Kurs maturalny we wrocławskim oddziale Profi-Lingua trwa od października do kwietnia i składa się ze 130 lekcji – 90 lekcji obowiązkowych (odbywających się w stałych terminach) oraz do 40 dodatkowych lekcji konwersacji, w których mogą uczestniczyć wszyscy chętni Słuchacze. 

Uczestnicy kursu maturalnego języka angielskiego mają również możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach językowych organizowanych w naszej szkole. Ponadto wszystkim Słuchaczom dajemy także dostęp za darmo do biblioteki, mediateki oraz e-Akademii (e-learningu). 

Zajęcia prowadzone są w grupach i odbywają się w siedzibie Profi-Lingua w centrum Wrocławia przy ul. Kuźniczej

Drugi Język Gratis!

Zapisując się na kurs maturalny języka angielskiego w Profi-Lingua, masz szansę skorzystać z niepowtarzalnej oferty „Drugi Język Gratis” i rozpocząć w naszej szkole naukę wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących.

Cena za zajęcia to 589 zł/semestr (6 rat po 289 zł/rok) 

Matura bez paniki? Tylko z Profi-Lingua! Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem