Wakacyjny kurs angielskiego we Wrocławiu

We współczesnym świecie trudno funkcjonować bez dobrej znajomości języka angielskiego. Wybierając wakacyjne zajęcia w szkole Profi-Lingua we Wrocławiu, decydujesz się na nadrobienie zaległości w błyskawicznym tempie.

Postaw na świetne wyniki, komfortowe warunki i atrakcyjną cenę – spędź wakacje z angielskim w Profi-Lingua!

Wakacje z angielskim w Profi-Lingua

Wakacyjne kursy j. angielskiego w Profi-Lingua we Wrocławiu przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Aby dołączyć do grona Słuchaczy, wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Na podstawie jego wyników zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy.

Semestr w miesiąc

Kurs „Semestr w miesiąc” przygotowaliśmy z myślą o osobach, którym zależy na naprawdę bardzo szybkich postępach. W trakcie zaledwie czterech  tygodni uczestnicy zapoznają się z materiałem, który w normalnym trybie omawiamy przez cały semestr. Wybierając tę opcję, oszczędzasz kilka miesięcy nauki!

 • kurs „Semestr w miesiąc” składa się z 48 lekcji
 • start zajęć: lipiec, sierpień, wrzesień

Rok w dwa miesiące

Chciałbyś podczas wakacji przerobić cały poziom zaawansowania? Kurs Rok w 2 miesiące to zajęcia przygotowane specjalnie dla Ciebie. 

 • częstotliwość zajęć: 4 x w tygodniu po 3 lekcje
 • dni tygodnia: pon-czw
 • ilość lekcji: 96
 • cena: 549 zł/mies. 

"Konwersacje w wakacje" i "wrześniowa gramatyka"

Ze względu na obowiązki zawodowe i napięty grafik nie możesz uczestniczyć w kursie „Semestr w miesiąc”? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy w okresie wakacyjnym propozycję mniej intensywną, ale równie efektywną:

 „Konwersacje w wakacje” to zajęcia na których możesz podjąć dyskusję na różnorodne tematy, rozwijać umiejętność rozmowy w języku angielskim oraz przełamać barierę w mówieniu.

"wrześniowa gramatyka" to kurs pozwalający w łatwy i przystępny sposób poznać lub powtórzyć najważniejsze zagadnienia gramatyczne.

Kursy trwają 2 tygodnie, a zajęcia rozpoczynają się w lipcu, sierpniu ("konwersacje w wakacje") oraz we wrześniu ("wrześniowa gramatyka")

Face to face z j. angielskim – kurs indywidualny

Indywidualny kurs j. angielskiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Związana z nimi nieodłącznie kameralna atmosfera oraz bezpośrednia relacja ucznia z nauczycielem umożliwiają przełamanie bariery komunikacyjnej oraz pokonaniu strachu przed rozmową w j. angielskim. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają problem z konwersacją oraz dla tych, którzy liczą na spersonalizowany program nauczania.

 • w przypadku kursów indywidualnych start, intensywność oraz terminy zajęć ustalamy z Słuchaczem. Cena kursu wynosi 1149 zł za 20 lekcji.

UWAGA: Skorzystaj z promocji „Zaproś przyjaciela” – jeżeli w tym samych zajęciach face to face uczestniczą dwie osoby, pierwsza płaci tylko połowę ceny kursu!

 

Wybierając kurs wakacyjny w Profi-Lingua we Wrocławiu, otrzymasz bezpłatnie:

 • dostęp do biblioteki językowej oraz mediateki
 • dostęp do platformy e-learningowej e-Akademia
 • możliwość indywidualnych konsultacji z lektorem poza zajęciami
 • dostęp do e-dziennika
 • pisemną opinię o postępach w nauce na koniec każdego miesiąca
 • kartę Profi-Lingua Prestige Club

Zapisz się i spędź z nami lato! Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Do zobaczenia! See You!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem