Kurs języka angielskiego we Wrocławiu

Twoim celem jest swobodna komunikacja w języku angielskim? Cenisz sobie naukę w grupie i kontakt z żywym językiem? Zapraszamy Cię do udziału w standardowym kursie języka angielskiego, odbywającym się we wrocławskiej siedzibie szkoły Profi-Lingua. 

Uczyłeś się już języka angielskiego? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST 

Jeśli chcesz rozpocząć naukę języka angielskiego na poziomie początkującym, wypełnij FORMULARZ

Rozwiązanie testu oraz uzupełnienie formularza jest bezpłatne i ma charakter niezobowiązujący.

Angielski w Profi-Lingua – dla kogo?

Standardowy kurs języka angielskiego w Progi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania

Program kursu został opracowany w taki sposób, aby zajęcia były atrakcyjne i pomocne zarówno dla osób, które chcą posługiwać się językiem angielskim w zwykłych sytuacjach życiowych, jak i w środowisku pracy.

Nauka angielskiego-oferta!

Wszystkim uczestnikom kursu języka angielskiego we Wrocławiu oferujemy w pakiecie do 152 lekcji w roku, na co składa się:

  • 112 tzw. lekcji obowiązkowych;
  • 40 lekcji zajęć dodatkowych - konwersacji, lekcji fonetyki i gramatyki. Mogą na nie uczęszczać wszyscy chętni Kursanci.

Naszym Kursantom zapewniamy bezpłatne konsultacje z lektorem prowadzącym, warsztaty lingwistyczne, dostęp do zasobów biblioteki i mediateki. Ponadto, nasi Słuchacze mają możliwość korzystania z e-Akademii oraz Multibooka. Kursanci otrzymują również zniżkę na podręczniki.

Dodatkowo studenci, uczęszczający do Profi-Lingua, mogą liczyć na korzystne dla siebie rabaty.

Drugi Język Gratis!

Kursanci biorący udział w kursie standardowym z języka angielskiego w roku szkolnym 2015/2016 mogą skorzystać z wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis!” i rozpocząć w Profi-Lingua przygodę z wybranym przez siebie językiem obcym na poziomie początkującym. 

Zajęcia z języka angielskiego – kiedy? gdzie?

Wszystkie zajęcia z kursu języka angielskiego odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy ulicy Kuźniczej w samym sercu Wrocławia. Prowadzą je nasi wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy. 

Kurs trwa od października do czerwca i ma formę zajęć w grupach. Uczeń może wybrać dogodną dla siebie częstotliwość zajęć – zajęcia dwa razy w tygodniu po 2 lekcje, bądź raz w tygodniu 4 lekcje.

Kurs egzaminacyjny z języka angielskiego

Kursy egzaminacyjne w naszej szkole należą do grupy kursów standardowych na wyższym poziomie. W Profi-Lingua we Wrocławiu przygotowujemy uczniów do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE, KET, PET, YLE), TELC (The European Language Certificates), LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) oraz PTE General i Young Leaners 

Słuchaczom kursów egzaminacyjnych z języka angielskiego dajemy gwarancję zdania egzaminu na piśmie!

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje o możliwościach zdania certyfikatu w naszej szkole? Dowiedz się więcej

Wybierz swój kurs już dziś. Zainwestuj w sprawdzoną jakość i lata doświadczenia.

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem