Indywidualny kurs czeskiego we Wrocławiu

Język czeski – podobnie jak polski – należy do grupy języków zachodniosłowiańskich. Jego nauka nie powinna zatem sprawiać nam żadnych trudności. Pod warunkiem, że znajdziemy profesjonalnego korepetytora, który opracuje dla nas spersonalizowany program kształcenia. Wybierając Profi-Lingua, mogą Państwo zaprzestać poszukiwań. Wykwalifikowani lektorzy j. czeskiego, tematyka zajęć dobrana do potrzeb Słuchacza, elastyczność w kwestii harmonogramu – tak właśnie wyglądają kursy indywidualne w naszej szkole!

Czeski w Profi-Lingua – 10 powodów dla których warto wybrać nasz kurs:

  1. Zapewniamy najwyższą jakość kształcenia – nagroda Grand Prix Laur Klienta stoi na naszej półce!
  2. U nas Słuchacz wybiera zagadnienia, które są omawiane w trakcie zajęć.
  3. Organizujemy kursy indywidualne języka ogólnego oraz języka specjalistycznego, np. medycznego, technicznego czy biznesowego.
  4. Przygotowujemy Kursantów do posługiwania się językiem czeskim w każdej sytuacji, także w okolicznościach zawodowych.
  5. Najważniejsza jest dla nas komunikacja – z nami nauczą się Państwo mówić po czesku!
  6. Harmonogram zajęć układamy w porozumieniu ze Słuchaczem.
  7. W rękach Kursanta pozostawiamy możliwość wyboru lokalizacji.
  8. Gwarantujemy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie Wrocławia.
  9. Zajęcia z j. czeskiego prowadzą wyłącznie nauczyciele z wykształceniem lingwistycznym i doświadczeniem pedagogicznym.
  10. Kurs można rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego!

Język czeski indywidualnie – czego uczymy?

Naszym Słuchaczom zapewniamy możliwość wyboru zagadnień, które pojawiają się w ramach kursu. Tematyka zajęć jest bowiem każdorazowo dostosowywana do potrzeb i oczekiwań konkretnego ucznia.

Na kurs może zapisać się zatem absolutnie każdy – zarówno osoby początkujące, jak i Ci z Państwa, którzy znają już czeski w pewnym stopniu i chcą doskonalić swoje umiejętności.

W trakcie zajęć na życzenie Słuchacza wprowadzamy słownictwo branżowe. Prowadzimy kursy języka ogólnego bądź specjalistycznego; kursy konwersacyjne oraz intensywne. Wybór formuły pozostawiamy w Państwa rękach.

Przygotowujemy Słuchaczy do posługiwania się językiem czeskim w życiu codziennym oraz w środowisku pracy. Jeżeli planują Państwo wyjazd do naszych południowych sąsiadów, kurs w Profi-Lingua będzie najlepszym wyborem!

Face to face z czeskim

Kurs indywidualny w Profi-Lingua ma formę zajęć face to face i przypomina tym samym tradycyjne korepetycje z j. czeskiego. Uczeń spotyka się z lektorem regularnie sam na sam, bez obecności osób trzecich. Kameralna atmosfera sprzyja przełamywaniu bariery językowej. Słuchacz czuje się na zajęciach komfortowo i nie boi się popełniać błędów. Wpływa to korzystnie na jego motywację, a zatem efektywność kursu. Co więcej, korepetytor jest w stanie dopasować tempo realizacji programu nauczania do predyspozycji językowych ucznia.

Zajęcia z czeskiego – gdzie i kiedy?

Dni i godziny zajęć z j. czeskiego wybiera Słuchacz. Nasi pracownicy znajdą lektora, który będzie dostępny w dogodnych dla Państwa terminach. Mogą również Państwo zadecydować o częstotliwości oraz liczbie lekcji, które odbędą się w ramach kursu.

Zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez ucznia. W przypadku dostępności sal oferujemy spotkania z korepetytorem w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej w samym centrum Wrocławia. Szczegóły lokalizacji zajęć ustalane są podczas zapisu na kurs.

Prowadzimy rekrutację ciągłą na indywidualne kursy j. czeskiego w Profi-Lingua. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem