Wakacyjny kurs czeskiego we Wrocławiu

Wakacyjne kursy w Profi-Lingua cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością, dlatego od lipca do września we Wrocławiu organizujemy zajęcia z aż dziesięciu języków obcych. Nie mogło pośród nich zabraknąć kursów języka czeskiego.

Zapisz się: wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Niezależnie od tego, który typ zajęć wybierzesz, możesz liczyć na bardzo szybkie postępy, komfortowe warunki oraz atrakcyjną cenę.

Kurs "face to face"

Kurs face to face wprowadziliśmy do oferty z myślą przede wszystkim o osobach bardzo zapracowanych i permanentnie zajętych, którym nie odpowiadają godziny zajęć grupowych. W Profi-Lingua, wybierając kurs face to face, możesz liczyć zatem na elastyczny harmonogram oraz decyzyjność w kwestii terminów.

W rękach Słuchacza postawiamy także wybór tematyki zajęć. Na Jego życzenie wprowadzamy słownictwo specjalistyczne. Jesteśmy otwarci w sprawach związanych z lokalizacją spotkań ucznia z lektorem – dojeżdżamy do domów prywatnych oraz do firm.

Indywidualny kurs j. czeskiego możesz rozpocząć w każdej chwili – czekamy na Ciebie przez cały rok! 

Promocja „Zaproś Przyjaciela”

Jeżeli w kursie indywidualnym biorą udział dwie osoby, jedna z nich płaci tylko połowę ceny!  

Wakacyjne kursy j. czeskiego – bezpłatne dodatki

W Profi-Lingua w cenie kursu wakacyjnego otrzymujesz: konsultacje z lektorem prowadzącym, możliwość korzystania z biblioteki i mediateki językowej, dostęp do e-Akademii oraz e-dziennika, pisemną ocenę postępów po każdym miesiącu oraz kartę Profi-Lingua Prestige Club.

Rozpocznij lub kontynuuj swoją naukę j. czeskiego – rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Czekamy na Ciebie we wrocławskim oddziale Profi-Lingua! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem