Kurs języka czeskiego we Wrocławiu

Czeski jest podobny do polskiego bez dwóch zdań. W końcu oba należą do tej samej grupy języków zachodniosłowiańskich. Jednak niektóre słowa mogą być zupełnie inaczej zrozumiane przez naszego sąsiada zza południowej granicy. Dlatego, jeżeli wybierasz się do Czech i nie chcesz strzelić gafy albo po prostu interesujesz się tamtejszą kulturą, kurs w Profi-Lingua jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!

Podoba Ci się nasza oferta? Wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy szczegóły kursu.

Czeski w Profi-Lingua

  • nasi Słuchacze ćwiczą na zajęciach wszystkie podstawowe sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie
  • stawiamy nacisk na komunikację, dlatego oferujemy w Profi-Lingua bogaty pakiet konwersacji
  • w naszej szkole poznasz język czeski w praktyce – podczas lekcji wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, fragmenty programów telewizyjnych oraz filmów
  • prowadzimy zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania
  • program kursu został opracowany w taki sposób, aby tematyka była atrakcyjna dla osób, które chcą posługiwać się językiem czeskim zarówno w życiu codziennym, jak i w sytuacjach zawodowych
  • oferujemy szeroki wybór terminów zajęć

152 lekcje języka czeskiego i nie tylko!

Podstawę kursu j. czeskiego w Profi-Lingua stanowi 112 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach. Dodatkowo zapewniamy naszym Słuchaczom możliwość udziału w 40 lekcjach konwersacji oraz warsztatach językowych (gramatycznych i fonetycznych), które organizujemy dla wszystkich chętnych osób.

W Pakiecie Kursanta znajdują  się także konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie Profi-Lingua, wsparcie internetowe nauki j. czeskiego w ramach e-Akademii oraz zniżka na podręczniki.

Podsumowując, płacisz raz, a uczysz się czeskiego, ile chcesz i kiedy chcesz!

Ale nie tylko czeskiego... Wszyscy uczestnicy naszych kursów w grupach mogą bowiem skorzystać z wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla początkujących. O szczegóły zapytaj w sekretariacie podczas zapisu na kurs!

Jesteś studentem? Powiedz nam o tym, a zaproponujemy Ci atrakcyjny rabat!

Zajęcia z j. czeskiego – kwestie organizacyjne

  1. Kurs języka czeskiego w Profi-Lingua trwa od października do czerwca i dzieli się na dwa semestry.
  2. Zajęcia odbywają się w małych, komfortowych grupach.
  3. Organizujemy lekcje j. czeskiego w weekendy – to świetna opcja dla osób zapracowanych!
  4. Wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w naszej siedzibie na ul. Kuźniczej w samym centrum Wrocławia.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami albo wpadnij do wrocławskiej siedziby Profi-Lingua!

Liczysz na szybkie efekty w nauce j. czeskiego? Profi-Lingua jest właśnie dla siebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem