Kurs francuskiego dla firm we Wrocławiu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Przeprowadziliśmy kursy językowe dla ponad tysiąca klientów korporacyjnych w Polsce. Mamy na koncie szereg nagród m.in. wyróżnienie „Jakość Roku 2014” oraz „Grand Prix Laur Klienta”. Łączymy profesjonalizm z doświadczeniem. Wybierając kurs języka francuskiego dla firm w naszej szkole, wybierają Państwo zatem naukę u najlepszych. Gwarantujemy osiągnięcie szybkich efektów w nauce j.francuskiego!

Język francuski w Państwa firmie

Kluczem do sukcesu jest rozpoznanie potrzeb językowych Klienta. W związku z tym w każdej firmie, z którą nawiązujemy współpracę, przeprowadzamy audyt językowy. Może on przyjmować różne formy: ankiety, testu bądź rozmowy z lektorem. 

Wyniki audytu pomagają nam określić poziom znajomości języka francuskiego przez pracowników. Na tej podstawie oraz na podstawie Państwa sugestii opracowujemy program nauczania i dzielimy uczestników kursu na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania

Francuski dla firm we Wrocławiu?

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy ogólne, biznesowe, konwersacyjne, intensywne dla managerów oraz warsztaty językowe. W trakcie warsztatów językowych uczymy jak prowadzić negocjacje, prezentacje, spotkania oraz korespondencje w języku francuskim. 

Wybór formy kursu zależy od celów i oczekiwań Klienta. Możemy jednak zagwarantować, że po naszym szkoleniu pracownicy Państwa firmy nie będą mieli problemów z posługiwaniem się językiem francuskim w środowisku pracy. 

Dla firm, które są zainteresowane współpracą z Profi-Lingua, organizujemy lekcję próbną.

Zajęcia z języka francuskiego

Kursy języka francuskiego mogą odbywać się w Państwa firmie, bądź we wrocławskiej filii Profi-Lingua przy ulicy Kuźniczej. Zajęcia prowadzone są  przez naszych wykwalifikowanych lektorów oraz native speakerów.

W ramach kursu, dwukrotnie przeprowadzany jest test sprawdzający nabyte umiejętności językowe. Regularnie oceniamy postępy w nauce uczestników szkolenia i przedstawiamy Klientowi raport z frekwencji. Na zakończenie współpracy, wydajemy „zaświadczenia o ukończeniu kursu” oraz pisemne oceny umiejętności językowych oraz postępów w nauce języka francuskiego.

Terminy zajęć, ich częstotliwość oraz liczba lekcji zależna jest w dużej mierze od Klienta. Staramy się za każdym razem rozpisać harmonogram szkolenia w taki sposób, aby spotkania z lektorem czy native speakerem nie kolidowały z Państwa obowiązkami zawodowymi oraz prywatnymi. 

Zapisy na kurs j.francuskiego dla firm w Profi-Lingua

Każda wrocławska firma może dołączyć do grona naszych Klientów. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i przedstawić swoje oczekiwania. W odpowiedzi na Państwa zapytanie:

  • przygotujemy indywidualną ofertę programową
  • przeprowadzimy testy poziomujące i podzielimy uczestników na grupy
  • opracujemy grafik zajęć z j.francuskiego

We Wrocławiu mieliśmy przyjemność przeprowadzać szkolenia językowe dla m.in. pracowników Euro Bank, Vission Express, International Deco Logistics oraz Wrocławskiego Parku Technologicznego. Obecnie czekamy na Państwa firmę!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem