Indywidualny kurs francuskiego we Wrocławiu

Język francuski należy do grona tych języków obcych, których znajomość jest mile widziana przez pracodawców. Wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i nabyć umiejętność swobodnej komunikacji w języku francuskim, zapraszamy na indywidualny kurs do Profi-Lingua. Z nami można spodziewać się szybkich i satysfakcjonujących efektów!

Korepetycje z j.francuskiego

Nie działamy szablonowo i nie mamy jednego programu nauczania, który realizujemy w ramach indywidualnych kursów języka francuskiego. Jest wręcz odwrotnie – dla każdego uczestnika opracowujemy spersonalizowany program nauki. Taki program jest ściśle dopasowany do celów, oczekiwań, umiejętności językowych oraz poziomu znajomości języka francuskiego Kursanta. 

Podczas kursów indywidualnych nasi korepetytorzy wprowadzają konstrukcje gramatyczne i słownictwo nie tylko z zakresu języka ogólnego, ale również – na życzenie Słuchacza – z zakresu języka biznesowego z uwzględnieniem branży, w której Kursant pracuje.

Działają Państwo w branży marketingowej, prawniczej, finansowej, medycznej? Weźmiemy to pod uwagę. Po kursie u nas kontakty zawodowe w języku francuskim nie będą stanowiły dla Państwa żadnego problemu.

Indywidualne zajęcia z j.francuskiego

Odnośnie terminów zajęć z języka francuskiego jesteśmy bardzo elastyczni. W Państwa rękach pozostawiamy wybór dnia i godziny spotkań z korepetytorem. My zajmujemy się poszukiwaniami dyspozycyjnego w wybranym czasie nauczyciela.

Nasza kadra lektorska składa się wyłącznie z wykwalifikowanych nauczycieli z doświadczeniem pedagogicznym. Słuchacz ma prawo wyboru zajęć z lektorem języka francuskiego bądź zajęć z native speakerem.

Francuski indywidualnie – Wrocław

Stawiamy na komfort naszych Kursantów, dlatego w kwestii lokalizacji zajęć również jesteśmy elastyczni. Oferujemy możliwość dojazdu lektora bądź native speakera w wybrane przez Słuchacza miejsce. W przypadku dostępności sal lekcje mogą odbywać się w siedzibie Profi-Lingua przy ulicy Kuźniczej w samym sercu Wrocławia.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem