Wakacyjny kurs francuskiego we Wrocławiu

W szkole Profi-Lingua we Wrocławiu w okresie wakacyjnym nie robimy sobie przerwy. Wśród propozycji, które przygotowaliśmy, znajdują się dwa rodzaje kursów wakacyjnych. Decydując się na jeden z nich, wybierasz intensywność, atrakcyjną cenę i własną satysfakcję z szybkich postępów w nauce.

Dołącz jak najszybciej do naszych Kursantów: wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą telefonicznie, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują Ci przydział do grupy zaawansowania.

Semestr w miesiąc

Kurs „Semestr w miesiąc” jest najbardziej intensywnym kursem, jaki organizujemy we wrocławskim oddziale szkoły Profi-Lingua. W trakcie zaledwie czterech tygodni zajęć uczestnicy zapoznają się z materiałem, który zwykle omawiany jest przez cały semestr. Udział w tego typu kursie gwarantuje kontynuowanie nauki j. francuskiego na wyższym szczeblu zaawansowania w nadchodzącym roku szkolnym. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, wakacyjnej atmosferze. Startujemy w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu.

Indywidualny kurs j. francuskiego w wakacje

Indywidualny kurs j. francuskiego w Profi-Lingua we Wrocławiu to zajęcia face to face. Wszystkim uczestnikom zapewniamy kameralną atmosferę oraz bezpośredni kontakt z lektorem. Zajęcia face to face sprzyjają przełamywaniu barier językowych, dlatego szczególnie polecamy je osobom, które mają problem ze swobodną konwersacją.

Tematyka indywidualnego kursu oraz harmonogram oraz tempo nauczania zależą od potrzeb Słuchacza. Ze swojej strony oferujemy elastyczność oraz maksymalne efekty.

Uwaga: Jeżeli w kursie indywidualnym biorą udział dwie osoby, pierwsza płaci pół ceny! O szczegóły promocji „Zaproś przyjaciela” zapytaj w naszym sekretariacie.

Bezpłatne dodatki do kursów wakacyjnych

  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • dostęp do biblioteki oraz mediateki językowej
  • dostęp do e-Akademii oraz e-dziennika
  • pisemna ocena postępów po każdym miesiącu nauki w naszej szkole
  • karta Profi-Lingua Prestige Club uprawniająca do zniżek w punktach usługowo-handlowych na terenie Wrocławia

Chciałbyś spędzić w Profi-Lingua część wakacji? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Czekamy na Ciebie przy ul. Kuźniczej 43/45 przez całe lato!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem