Kurs języka francuskiego we Wrocławiu

Chcesz bez problemu dogadać się z mieszkańcami Paryża? Oglądać francuskie filmy bez lektora? A może Twoim celem jest podniesienie zawodowych kwalifikacji i wymarzony awans? Motywacja do nauki jest podstawą sukcesu niezależnie od źródła, z którego wypływa. Dlatego wszystkich zmotywowanych zapraszamy na kurs języka francuskiego w Profi-Lingua we Wrocławiu. Pomożemy Ci urzeczywistnić Twoje zamiary!

Francuski w Profi-Lingua 

Na standardowym kursie języka francuskiego w Profi-Lingua uczymy języka ogólnego. Co to oznacza? Otóż w trakcie zajęć wprowadzamy takie konstrukcje gramatyczne i słownictwo, które stanowią podstawę swobodnej komunikacji w języku francuskim w różnych okolicznościach: w trakcie wycieczki turystycznej, przy nawiązywaniu kontaktów towarzyskich czy podczas spotkań biznesowych.

Na kurs językowy w Profi-Lingua może zapisać się każdy zainteresowany naszą ofertą. Osoby, które miały już wcześniej styczność z językiem francuskim, prosimy o uzupełnienie BEZPŁATNEGO TESTU, na podstawie którego przydzielamy Kursantów do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania. 

Pozostałych zainteresowanych prosimy o uzupełnienie FORMULARZA

Kurs języka francuskiego – nasza oferta 

W ramach kursu języka francuskiego we wrocławskim Profi-Lingua oferujemy w pakiecie aż 152 lekcje, przy czym 112 z nich należy do grupy tzw. lekcji obowiązkowych i odbywa się w stałych terminach, a pozostałe 40 należy do lekcji nadobowiązowych, które organizowane są dla osób chętnych. 

Owe 152 lekcje to jednak nie wszystko, co proponujemy uczestnikom kursu języka francuskiego. Nasi Słuchacze mogą również korzystać bezpłatnie z konsultacji z lektorem prowadzącym oraz warsztatów lingwistycznych. Powtórzymy to jeszcze raz: bezpłatnie!

Przygotowaliśmy dla naszych Kursantów jeszcze inne atrakcyjne rozwiązania do których należy m.in. dostęp do biblioteki i mediateki w Profi-Lingua oraz możliwość korzystania z e-Akademii i Multibooka przez internet. 

Jesteś studentem? Powiedz nam o tym, a zaproponujemy Ci korzystny rabat! Wszystkim Kursantom oferujemy również zniżki na podręczniki.

Nie tylko język francuski

Uczestnicy standardowego kursu z języka francuskiego w Profi-Lingua mają niepowtarzalną okazję skorzystania z oferty „Drugi Język Gratis” i rozpoczęcia w naszej szkole nauki innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Oczywiście ZA DARMO! 

Zajęcia z języka francuskiego we Wrocławiu

Standardowy kurs języka francuskiego w Profi-Lingua we Wrocławiu trwa od października do czerwca. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów języka francuskiego oraz native speakerów. Odbywają się dwa razy w tygodniu (po 2 lekcje) bądź raz w tygodniu (4 lekcje). 

Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć dla grup o różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie lekcje przeprowadzane są w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej w samym centrum miasta. Serdecznie zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem