Kurs hiszpańskiego dla firm we Wrocławiu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Powszechnie wiadomo, że pracodawcy podczas rekrutacji pracowników zwracają uwagę na ich wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz znajomość języków obcych. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że podobnymi wytycznymi kierują się klienci oraz partnerzy biznesowi przy wyborze przedsiębiorstwa, z którego usług chcą korzystać bądź z którym chcą współpracować. Dlatego wszystkie firmy, których celem jest nawiązanie kontaktów z kontrahentami hiszpańskojęzycznymi, zapraszamy do Profi-Lingua. Po naszym szkoleniu Państwa pracownicy będą swobodnie posługiwać się językiem hiszpańskim w sytuacjach zawodowych i nie tylko.

Hiszpański dla firm w Profi-Lingua

  • uczymy Polaków języków obcych już od ponad 24 lat
  • gwarantujemy indywidualne podejście
  • zapewniamy najwyższą jakość nauczania, czego efektem są przyznane Profi-Lingua wyróżnienia i certyfikaty
  • przeszkoliliśmy już ponad tysiąc Klientów korporacyjnych, a liczba ta wciąż rośnie!

Kurs hiszpańskiego dla firm = kurs szyty na miarę

Dla każdego Klienta korporacyjnego opracowujemy specjalną ofertę, uwzględniającą Jego potrzeby i cele. Bierzemy pod uwagę nie tylko wypowiedziane wprost sugestie, ale również wyniki audytu językowego, który przeprowadzamy w firmie zainteresowanej współpracą z Profi-Lingua.

Audyt językowy może przyjąć formę testu, rozmowy z lektorem bądź ankiety. Pozwala nam rozpoznać nie tylko oczekiwania pracodawcy, ale również jego pracowników. Jest również podstawą do podziału uczestników kursu na grupy ze względu na poziom zaawansowania.

W Profi-Lingua naszym Klientom oferujemy różne formuły kursu języka hiszpańskiego. Prowadzimy kursy języka ogólnego, kursy języka biznesowego, kursy konwersacyjne, kursy intensywne oraz warsztaty językowe. Na warsztatach uczymy m.in. jak prowadzić negocjacje, przygotować prezentację czy sporządzać e-maile służbowe w języku hiszpańskim.

Hiszpański w Twojej firmie

Wybór formuły kursu pozostawiamy w Państwa rękach. Ponadto na zajęciach z kursów dla firm – na życzenie Klienta – wprowadzamy także słownictwo specjalistyczne, obowiązujące w danej branży. 

Uwaga: oferujemy możliwość zorganizowania lekcji próbnej dla Państwa pracowników!

Zajęcia z języka hiszpańskiego mogą odbywać się bezpośrednio w Państwa firmie bądź w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej w centrum Wrocławia. 

Naszą mocną stroną jest elastyczność. W związku z tym pozostawiamy Państwu decyzyjność w wyborze terminów zajęć, ich częstotliwości oraz liczby lekcji, które odbędą się w ramach szkolenia. 

Firmowe kurs j.hiszpańskiego we Wrocławiu

W naszej filii we Wrocławiu, na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach w nauce uczestników kursu oraz o ich frekwencji na zajęciach. W trakcie trwania szkolenia przeprowadzamy testy. Współpracę kończymy wydaniem stosownego zaświadczenia o odbyciu kursu oraz wydaniem pisemnej oceny.

Szkolenia dla firm w Profi-Lingua prowadzą wykwalifikowani oraz sprawdzeni lektorzy języka hiszpańskiego. Oferujemy także możliwość zajęć z native speakerem.

W naszym mieście zorganizowaliśmy już szkolenia językowe dla pracowników m.in. Vission Express, Euro Bank, Wrocławskiego Parku Technologicznego oraz Multikina. Mogą Państwo dołączyć do tego grona w każdej chwili. Zapraszamy do kontaktu!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem