Indywidualny kurs hiszpańskiego we Wrocławiu

Szukacie Państwo kursu języka hiszpańskiego, którego program nauczania byłby zgodny z Waszymi oczekiwaniami? Świetnie się składa, bo indywidualne kursy w Profi-Lingua są za każdym razem dostosowywane do potrzeb konkretnego Słuchacza. W naszej szkole to Państwo decydują, czego chcą się uczyć, kiedy i gdzie. 

Z hiszpańskim face to face we Wrocławiu

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Dzięki temu nauczyciel jest w stanie całą swoją uwagę skupić na Kursancie i na bieżąco obserwować jego postępy w nauce języka hiszpańskiego. A z tego wynikają same korzyści:

  • korepetytor dopasowuje tempo realizacji programu nauczania do predyspozycji językowych ucznia
  • nauczyciel może dostosować treści nauczania do zainteresowań konkretnego Słuchacza
  • Kursant, biorąc udział w zajęciach, które odpowiadają ne jego potrzeby językowe, czuje się bardziej zmotywowany do nauki.

We wrocławskim Profi-Lingua uczestnicy kursów indywidualnych mają prawo wyboru między zajęciami z lektorem języka hiszpańskiego oraz lekcjami z native speakerem.

Indywidualny program nauki języka hiszpańskiego

W Profi-Lingua uczestnicy kursów indywidualnych sami decydują, czego chcą się uczyć. Marzą Państwo o swobodnym komunikowaniu się w języku hiszpańskim w sytuacjach życia codziennego? Lektor, przygotowując program kursu, położy główny nacisk na tzw. język ogólny

A może Państwa celem jest posługiwanie się językiem hiszpańskim w miejscu pracy? Wówczas na zajęciach wprowadzone zostaną elementy języka biznesowego. Możliwe jest także uwzględniane w programie słownictwa specjalistycznego np. z branży medycznej, prawniczej czy finansowej. 

Indywidualne zajęcia z języka hiszpańskiego 

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego we wrocławskim Profi-Lingua jest kursem idealnym dla wszystkich osób zapracowanych, które ze względów logistycznych nie mogą uczestniczyć w zajęciach w grupach. Wyciągamy do Państwa rękę i oddajemy decyzyjność w kwestii terminów, częstotliwości i liczby lekcji

Jesteśmy elastyczni także w sprawie miejsca, w którym będą odbywać się zajęcia. Oferujemy możliwość dojazdu nauczyciela do ucznia bądź organizujemy lekcje w naszej siedzibie przy ul. Kuźniczej we Wrocławiu w samym centrum miasta. 

Kurs indywidualny języka hiszpańskiego osoby zainteresowane mogą rozpocząć w dowolnym momencie – harmonogram roku szkolnego w tym przypadku nie znajduje zastosowania. Chętnych zapraszamy do kontaktu z nami już dziś!

Wybierając Profi-Lingua, wybierają Państwo:

  • 24 lata doświadczenia na rynku szkół językowych w Polsce
  • najwyższą jakość nauczania potwierdzoną licznymi wyróżnieniami (m.in. Grand Prix Laur Klienta)
  • indywidualne podejście do każdego Słuchacza
  • możliwość wpływu na tematykę oraz harmonogram kursu
  • interesujące zajęcia ora szybkie efekty w nauce
Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem