Wakacyjny kurs hiszpańskiego we Wrocławiu

Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego w Profi-Lungua opracowaliśmy z myślą o wszystkich osobach, które nastawione są na osiąganie szybkich postępów i przyswajanie dużej partii materiału w krótkim czasie. Nasza propozycja od lat cieszy się zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia. Jeżeli chcesz dołączyć do grona zadowolonych Słuchaczy, zapraszamy!

Jesteś początkujący? Wypełnij FORMULARZ.

Uczyłeś się w przeszłości j. hiszpańskiego? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST .

Nauka języka hiszpańskiego w wakacje

kurs „Semestr w miesiąc”

Jeżeli szukasz kursu bardzo intensywnego i bardzo efektywnego, „Semestr w miesiąc” będzie najlepszym rozwiązaniem. Udział w tego typu zajęciach zapewni Ci awans do grupy na wyższym poziomie zaawansowania w nadchodzącym roku szkolnym. Kurs składa się z 48 lekcji. Możesz rozpocząć swoją naukę j. hiszpańskiego w lipcu, w sierpniu bądź we wrześniu.

Wakacyjny kurs face to face

Indywidualne kursy języka hiszpańskiego w Profi-Lingua we Wrocławiu organizujemy przez cały rok. Decydując się na naszą ofertę, wybierasz specjalnie dopasowany program nauczania oraz możliwość wpływu na harmonogram lekcji.

Jesteśmy elastyczni w kwestiach związanych z tematyką zajęć face to face. Bierzemy pod uwagę potrzeby oraz oczekiwania Kursanta, zapewniając przygotowanie zarówno do komunikacji w życiu prywatnym, jak i w sytuacjach zawodowych. Na życzenie Słuchacza wprowadzamy słownictwo specjalistyczne oraz gwarantujemy dojazd lektora do ucznia.

ZAPROŚ PRZYJACIELA: jesteś zainteresowany zajęciami face to face z j. hiszpańskiego we Wrocławiu? Zaproś na swój kurs przyjaciela, a zapłacisz wówczas tylko połowę ceny za spotkania z lektorem.

Atrakcyjne dodatki do kursów wakacyjnych:

  • bezpłatne i nielimitowane konsultacje z lektorem prowadzącym
  • możliwość korzystania z biblioteki i mediateki językowej
  • dostęp do platformy e-Akademia oraz e-dziennika
  • pisemna opinia o postępach Kursanta wystawiana po każdym miesiącu nauki
  • karta Profi-Lingua Prestige Club uprawniająca do zniżek u naszych Partnerów na terenie Wrocławia

Wakacje w Profi-Lingua to świetna atmosfera i satysfakcjonujące rezultaty.

Wybierz lato w naszej szkole i rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem